Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Garantor Belgesi Yardim

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Simbiyotikliken

Garantor Belgesi Yardim

Mesaj gönderen Simbiyotikliken » Pzt Ağu 17, 2015 9:03 am

Merhaba arkadaslar,
Gecen gun beni davet edecek amcam yabancilar polisine gittiginde gelir yetersizliginden dolayi garantor belgesi vermediler.
Suan baska yollari ariyorum.
Benimle ayni durumu yasamis arkadaslar varsa tecrubelerini paylasabilirler mi?
Suan bloke hesap disinda neler yapabilirim? Baska bir garantor nasil bulabilirim?

Tesekkurler..
"Eger elli uc dakikam olsaydi,” dedi kucuk prens, “bir su pinarina dogru agir agir yururdum.”

Orcn

Garantor Belgesi Yardim

Mesaj gönderen Orcn » Pzt Ağu 17, 2015 9:26 am

Tanidik veya akraba olan birisi disinda zor gibi, kimi akrabalar dahi yardimci olmaya yanasmazken yabanci birinin kagit ustunde de olsa bu sorumlulugu almasi zor. Geliri cok iyi olan ve cok guvendigim bir akrabam once evet deyip sonra yari yolda birakti beni sacmasapan bir sebepten :|

Elvenking

Garantor Belgesi Yardim

Mesaj gönderen Elvenking » Pzt Ağu 17, 2015 12:11 pm

Neden insanlar vazgeciyor hala anlamadim. Devlet 650 euro yu zorla ellerinden almiyor ya.

erknsemz

Garantor Belgesi Yardim

Mesaj gönderen erknsemz » Sal Ağu 18, 2015 4:25 pm

Arkadaslar merhabalar,
Btu cottbus\'dan kabul aldim ve vize islemleri icin garantor yolunu sececegim. Garantorluk icin gerekli kritlerler nelerdir ? Yani Alman vatandasligi olmasi gerekiyor mu ? Yoksa sadece almanyada oturma ve calisma izni olmasi ve aylik en az 2000€ gelirinin olmasi yetiyor mu ? Bir de sitede bulunan gerekli evraklar guncel durumda mi ? Herhangi bir ekleme ya da cikartma yapilan evrak soz konusu olabilir mi ?
Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.