Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Endustri Muhendisligi - Ingilizce Master

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mistreated

Mesaj gönderen mistreated » Çrş Ağu 12, 2015 2:00 pm

Herkese merhaba,

Turkiye\'de 4 yillik Endustri Muhendisligi lisans egitimi uzerine Almanya\'da, "Ingilizce" master arastiriyorum. Mezuniyet ortalamam Turkiye\'de 3.00/4.00 ve Ingilizce yeterliligim IELTS belgesiyle saglandi.

Benimle ayni durumdaki kisiler, "Ekonomi", "Isletme" vs. gibi bolumlerden kabul alabildigi gibi, ben bu basvurularda red aliyorum. Bolumlerin on kosullariyla ilgili mi bir sikinti oluyor yoksa dikkat etmem gereken farkli noktalar mi var? Hochschule veya normal universitedeki bolumler olabilir.

Bu konuda tecrubesi olan arkadaslar yardim edebilirlerse cok sevinirim.

Okudugunuz icin tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Prş Ağu 13, 2015 12:22 am

on kosullara dikkat etmen gerekir. ozellikle bazi anabilim dallarinda belirli bir kredi istiyo olabilirler.

eger ki tum sartlari yerine getirmeme ragmen ret aliyorum diyosan, NC ye takilmissindir.

eger ki en son giren senden daha dusuk not ortalamasina sahipse, itiraz edip(ki bu dava acma olsa gerek) kabul hakkini alabilirsin.