Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil okulu onerisi

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Sue

Dil okulu onerisi

Mesaj gönderen Sue » Çrş Tem 29, 2015 11:19 am

Arkadaslar merhaba,
Sizlerden Berlin\'de dil okulu onerileri almak istiyorum. Genel olarak bir arastirma yaptim sitede ama tam olarak netlesmedi. Cok fazla okul secenegi var ama BSI ya da hartnackschule disinda Berlin\'de onerebileceginiz uygun butceli ve iyi egitim veren baska hangi dil okullari var?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Dil okulu onerisi

Mesaj gönderen Physiker » Prş Tem 30, 2015 12:18 am

Berlin de ciddi bir kurs sikintisi var, bir ara BSI ye gidenler cok memnundu son giden arkadaslardan pek iyi bir referans alamadim. Bir donemler Hartnackschule cok iyiydi ama ordan da pek iyi referans gelmedi. Bunu bi inceleyebilirsin:

http://www.friedlaender.de/
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Sue

Dil okulu onerisi

Mesaj gönderen Sue » Prş Tem 30, 2015 10:42 am

Cok tesekkur ederim cevap icin..
Suanda Berlin\'de kursa devam eden arkadaslar varsa onlarin goruslerini de almak isterim. Sevgiler.

ulas36

Dil okulu onerisi

Mesaj gönderen ulas36 » Cmt Ağu 01, 2015 10:38 pm

Su an da gitmiyorum ama berlinde bsi dil kursuna gittim gecen sene.Bence tamamen hocaya bagli.Sans isi yani.Bsi de ogretmek icin baya ugrasan super bi hocamiz vardi adam gitti yerine baska biri geldi cok kotu anlatiyodu.Kitapdan alistirmalari gosterip yarim saat bekletip sonra cevaplari soyluyodu.Bu sekilde insan kendi kendine de calisabilir zeten kursa para veriyoruz bi anlami olsun...sinifin yarisi yeni hocayi kotu bulup baska sinifa gecdi.

Bende sinif degistiren arkadaslardan duydum baya memnunlarmis sonra kursun ortaklarindan bi adam var Atilla bey laz sivesiyle konusuy,gittim ona soyledim sinif degistirmek istedigimi.Dedi bana sen biseyden anlamiyosun ..o hoca super bi hoca falan ama israr edince degistirdi sinifimi. yeni sinifdaki hoca eski giden hocadanda iyiydi.yani kursda bi hocadan memnun degilsen baska sinifa gecme sansin var.

Sue

Dil okulu onerisi

Mesaj gönderen Sue » Pzt Ağu 03, 2015 1:14 pm

Tesekkur ederim! @ulas36