Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uyelere rutbe sistemi gelmeli mi?

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Tem 29, 2015 11:49 pm

benim sozumle olmaz is, anket aciyorum. 13 agustosa kadar kalacak ona gore bakalim.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Informatiker

Mesaj gönderen Informatiker » Prş Tem 30, 2015 1:06 am

Umarim ankette yeterli oy cikar da fikri ortaya atan olarak foruma bir katkim olmus olur:)
Georg-August Universität
Angewandte Informatik

Chandelier

Mesaj gönderen Chandelier » Prş Tem 30, 2015 9:05 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Deutschstudent i pasif hale getirelim, yepyeni bir isimle yeni bir site acalim ve bu siteye gelenleri direk o siteye yonlendirelim. Cunku bu site php ile yapildi ve php artik guncelleme yapmiyor 2 yildir. [/quote]

Neden kimse cms\'yi degistirip phpfusion\'in db\'sindeki gerekli bolumleri (Konu basliklari, icerikleri, uyeleri vesaire) fetchlemeyi dusunemiyor?

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Prş Tem 30, 2015 10:15 pm

[quote]Chandelier tarafindan yazilan metin:

Neden kimse cms\'yi degistirip phpfusion\'in db\'sindeki gerekli bolumleri (Konu basliklari, icerikleri, uyeleri vesaire) fetchlemeyi dusunemiyor?[/quote]

Physiker in soyledigi farkli isim altinda devam etmek. bu durumda icerikler ayni olsa dahi yeni dogan bi site olacak ve arama motorlarinda ayni oncelik sirasini yakalamak icin belirli bir suresi gecmesi gerekir.

bunun yaninda phpfusion databank i baska cms e tasimak icin duzgun hazir skriptler yok.

siz yazmayi dusunemiyo musunuz diceksin; evet dusundum, oyle birkac saatlik isle olacak bisey degil o. hizli ve amatorce yapilan is %100 basari saglamaz ve icerik kaybi veya ortaya cikabilecek farkli sorunlar istemedigimiz bi durum.

bunun yaninda phpfusion un 7 versiyonu ile 9 versiyonu arasindaki hem kod kalitesi hem de kullanici arayuzu gorsellik farkini gordukten sonra beklemenin daha isabetli bi karar olacagi kanaatindeyim.

Kullanıcı avatarı
Informatiker

Mesaj gönderen Informatiker » Cum Tem 31, 2015 1:29 am

[quote]duisburger tarafindan yazilan metin:

Bence de gereksiz, genelde ergenlerin takildigi sitelerde oluyor boyle birsey. Ben de en eski uyelerden biriyim, herhangi bir rutbeye gerek yok bence.[/quote]

Ilk sayfada egulsoylu adli arkadasin onerisi gayet makul ve kullanisli bana gore.
Georg-August Universität
Angewandte Informatik

Florenzi

Mesaj gönderen Florenzi » Cum Tem 31, 2015 2:15 am

Rutbe sistemini bilmem de acilen forum yeni formatina kavusmali

Kullanıcı avatarı
Alpertaskin

Mesaj gönderen Alpertaskin » Cum Tem 31, 2015 4:56 am

[quote]egulsoylu tarafindan yazilan metin:

Mesaj sayisina gore degil de belki Almanya\'da egitim alma surecinin asamalarina gore bir rutbe sistemi olabilir. Mesela Almanya\'dan mezun olanlar, henuz okuyanlar, basvuru surecindekiler gibi... Boylece bilgilerin hangi tecrubeyle paylasildigi daha rahat anlasilabilir.[/quote]

[quote]pardon tarafindan yazilan metin:

Bence egulsoylu\'nun tavsiyesi oldukca mantikli ve yeterli somut sebep de sunuyor. Mesaji okuyanlar bilginin kim tarafindan yazildigini gorup, bilgiyi ona gore degerlendirir. Hatta onun haricinde uyelerin hangi bolumu okudugu ve universitesi de yazabilir. Bu sayede o bolumu okuyanlar veya okumak isteyenler daha rahat bilgi alabilirler o kisiyle iletisim kurarak.[/quote]

Rutbe sistemi pek te hos olmaz ama bu sekilde gayet guzel olabilir...
Hayallerinin pesinden kos. Bir gun mutlaka yorulacaklardir...
Maschinenbau

nonearthling

Mesaj gönderen nonearthling » Cum Tem 31, 2015 10:49 am

egulsoylu nun onerisi mantikli. Ve de mesaj sayisina gore olursa sacma mesajlar okumak zorunda kalacagiz. Ergen isine doner bu.
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Ağu 13, 2015 12:42 am

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

benim sozumle olmaz is, anket aciyorum. 13 agustosa kadar kalacak ona gore bakalim.[/quote]

Anket sonuclandi ve kil payi da rutbe tavsiyesi gereksiz goruldu. Fikri sunan arkadaslara ve ankete katilan uyelerimize tesekkurler.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kilitli