Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hangi dil kursuna gitmeliyim yardim

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
flz

Mesaj gönderen flz » Pzr Tem 19, 2015 5:19 pm

Arkadaslar su an turkiyede liseden yeni mezun olmus biriyim almanyada universite okumak icin dil kurslarini arastirip duruyorum gecen alemania diye bi dil kursuna gittik almanca seviyemB1.2 cikti isvicrede 1.sinifa kadar gittigim icin temel almanca bilgim var ama tabi uni icin en azindan C1 olmasi gerekiyor ama o kadar cok secenek var ki hangisi daha iyi karar veremiyorum. Goetheyi arastirdim sadece 1 kur 8 ay suruyo benim o kadar vaktim yok 15 ocaga kadar halletmeyi dusunuyorum dil sertifikasini acaba bana isim onerebilir misiniz gercekten her turlu secenege ihtiyacim var su anda

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Tem 19, 2015 10:46 pm

Ben Tomere gitmistim , gayet kaliteli ve ucuz.

ulas36

Mesaj gönderen ulas36 » Sal Tem 21, 2015 10:01 pm

Turkiyede Goethe ye de gitmis biri olarak soyliyebilirimki Izmirde das akademi kursu cok kaliteli.
almanyada da kurs gordum ama gordugum kurslar arasinda en iyi das akademiy di
ama sadece izmir ve berlinde subeleri var sanirsam

Elvenking

Mesaj gönderen Elvenking » Sal Tem 21, 2015 10:36 pm

Ankara da Tomer\'e gidiyorum suan Fiyatlar oldukca uygun her ay bir kur seklinde ama yeterli istek olursa hizlandirilmis kurs da acilabiliyor. Hocalar ilgili ve iyi ogretiyorlar ancak hoca devamliliginin olmamasi en buyuk sikinti suanda