Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Belgelerin gec verilmesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Eddard Stark

Belgelerin gec verilmesi

Mesaj gönderen Eddard Stark » Prş Tem 09, 2015 10:15 pm

Normalde tip kazanmistim yaklasik 2 sene once. Ama bekleme listesi olmasi beni bu meslekten yavastan uzaklastirmakta oldugundan yedek plan olarak endustri muhendisligini gordum ve tekrar bu sene ygs-lys yaptim. Sonucta endustri muhendisligine yerlesebiliyorum. Fakat yerlestirme sonuclari 17sinde belli olucak. 16sinda Almanyada kayitlar bitiyor. Testdaf da 21inde aciklanicak. Bildigim kadariyla dil kursunu yaptigim sehirde dil belgesini gec verebiliyorum. Bu diger sehirlerde de gecerli olur mu? Ayrica yerlestirme belgesini de 2-3 gun gec kabul etme olasiliklari var mi? Yoksa ben sommersemestera mi kaliyorum?

Cevaplar icin simdiden tesekkurler :)

Elvenking

Belgelerin gec verilmesi

Mesaj gönderen Elvenking » Prş Tem 09, 2015 10:29 pm

Sonuc belgesi disindaki belgeler 15 temmuza kadar Sonuc belgesini 1 agustosa kadar gonderebiliyorsan sadece Turkiye\'ye ozel bir durum :)

Eddard Stark

Belgelerin gec verilmesi

Mesaj gönderen Eddard Stark » Cum Tem 10, 2015 2:08 am

Konuyla ilgili herhangi bir link var midir acaba? gecen konusmaya gittigimde 16sinda sistem kitleniyo bir sey yapamam dedi. Varsa link boyle resmi bir sey gidip bi adamin suratina carpsam cok hos olabilir. :)