Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni assist

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
blacksea

Uni assist

Mesaj gönderen blacksea » Prş Tem 09, 2015 9:19 pm

Merhaba arkadaslar,ufak bir sorum olucak bilgisi olan varsa cok makbule gecer

suan ki basvurdugum universite disnda hochshule regensburga da basvurmak istiyorum fakat sadece uni assist den gelen not lari kabul ediyorlarmis benim sorum su olucak eger simdi uni assiste regensburg icin belgeleri yollarsam universiteye basvurmus gibimi oluyorum yoksa ordan gelicek cevap aldiktan sonra tekrar basvurmam mi gerekiyor bildiginiz gibi fazla surede yok 15 temmuzda kayitlar bitiyor

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Uni assist

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Tem 09, 2015 9:33 pm

Onlar senin adina basvuru yapiyorlar, yani dedigin gibi universite basvurmus gibi oluyorsun.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

blacksea

Uni assist

Mesaj gönderen blacksea » Prş Tem 09, 2015 9:47 pm

cevap icin cok tessekurler ozaman yarin ilk is yolluyorum belgeleri izniniz olursa bir sorum daha olucak dsh sinavina bu hafta giricem yani daha elimde dsh yok uni asisste belgeleri yolllarken dsh belgesinide hemen yollamak sartmi yoksa sonra yollayabilirmiyim

ayhanozturk411

Uni assist

Mesaj gönderen ayhanozturk411 » Prş Tem 09, 2015 9:49 pm

evet hakli Staatsmann ,evraklari uni assiste yolluyorsun (hepsi Bewerber Portal de yazili) onlar senin adina evraklari uniye yolluyor bir donemdeki ilk basvuru 75 € diger her basvurular 15 €.

Basarilar...

ayhanozturk411

Uni assist

Mesaj gönderen ayhanozturk411 » Prş Tem 09, 2015 9:50 pm

sonradan gonderebilirsin ama bunu belirtmen gerekebilir yani Dsh Kursunun Anmeldebescheinigung u fotokopilerle birlikte yolla.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Uni assist

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Tem 09, 2015 10:04 pm

[quote]blacksea tarafindan yazilan metin:

cevap icin cok tessekurler ozaman yarin ilk is yolluyorum belgeleri izniniz olursa bir sorum daha olucak dsh sinavina bu hafta giricem yani daha elimde dsh yok uni asisste belgeleri yolllarken dsh belgesinide hemen yollamak sartmi yoksa sonra yollayabilirmiyim[/quote]

Basvurdugun universite kabul sartlarinda DSH isterse gondermen lazim yoksa belirt bu hafta girecegini tek eksik evrak olarak DSH yi biraksinlar , kazanirsan direk gonderirsin.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
welly275

Uni assist

Mesaj gönderen welly275 » Prş Tem 09, 2015 11:29 pm

[quote]sadece uni assist den gelen not lari kabul ediyorlarmis[/quote]

senden tam olarak ne istiyolar? Vorprufungsdokumentation (VPD) mu?

blacksea

Uni assist

Mesaj gönderen blacksea » Cum Tem 10, 2015 2:40 am

[quote]welly275 tarafindan yazilan metin:

[quote]sadece uni assist den gelen not lari kabul ediyorlarmis[/quote]

senden tam olarak ne istiyolar? Vorprufungsdokumentation (VPD) mu?[/quote]

aynen uni assistde benim universitenin aciklamisinda o vardi ben simdi yarin hem uni ye hemde uni assiste belgeleri yolluycam.
uni asiste yolladigim belgelerde durumu acikladim dsh ya giricegimi falan ......

universiteye yolladigimda internet den aldigim basvuruyu ve bir kac dokumani yolluycam

uni asist de bizim son basvuru tarihine yani 15 ine kadar yollarsaniz biz en son ulastirma tarihi olan ayin 27 sine kadar gondermeyi garanti edyioruz demisler umarim bir problem cikaz :|

Kullanıcı avatarı
welly275

Uni assist

Mesaj gönderen welly275 » Cum Tem 10, 2015 11:11 am

o zaman senin olay tamamen ayri bisey.

o belge denklik belgesi demek. yani senin notlarini alman sistemine ceviriyo uni-assist. basvurunu da bu belgeyi aldiktan sonra bu ve diger gerekli belgelerle okula yapicaksin.

lisans icin son basvurular 15inde malum uni-assist 27sine garanti ediyo da okul 15inden sonra gonderilecek belgeyi kabul edecek mi? regensburg u arayip sor ki bos yere posta parasi verme.

blacksea

Uni assist

Mesaj gönderen blacksea » Cum Tem 10, 2015 6:18 pm

ordaki gorevli 27 sine kadar sure var dedi fakat biraz sitem etti bu kadar zamandir nerdeydin diye 😔 bilseydim bu sekilde olucagini cok erken hallederdim de uni asist ile kayit fazlasiyla karisik cok ayrinti var ufak bir tanesini bile atlasan red gelir diye korktugum icin saatlerce yazi okumak zorunda kaldim bugun yolladim express ile 13 unde garanti ulasir ellerine dedi postaci bakalim artik bundan sonrasi kismet insallah bir problem cikmaz :ap