Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

dsh 1 bile alamamak

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
sway

dsh 1 bile alamamak

Mesaj gönderen sway » Prş Tem 02, 2015 10:45 pm

bugun tu dortmund dsh sonuclarina baktim ve dsh 1 bile alamamisim

kursta yapilan eski dsh sinavlarinda dsh 2 aldim ama neden burda dsh 1 bile alamadim bilmiyorum.

dsh yi gecemeyen adam burda uniyi nasil bitirecek? diye dusunmelimiyim?

nasil gececegim offff 16 aydan beri almanyadayim

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

dsh 1 bile alamamak

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Tem 03, 2015 12:44 am

Gecmis olsun , DSH zorluklari unilere gore farkliliklar gosterebiliyor. Kimisinde DSH 2 alan kimisinde 1 bile alamayabiliyor..

Ilk kez mi girdin? Baska yerlerde deneyecek misin ?

Almanca bolumler ozellikle sozel okuyacaksaniz sizi oldukca zorlar ama insan cok calistigi zaman oyle ya da boyle ustesinden gelebiliyor.
Ama lafin gelisi cok calismak degil bu, gercekten COOOOOOOOOK calismak.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

sway

dsh 1 bile alamamak

Mesaj gönderen sway » Cum Tem 03, 2015 8:45 am

[google][/google][quote]Staatsmann tarafindan yazilan metin:

Gecmis olsun , DSH zorluklari unilere gore farkliliklar gosterebiliyor. Kimisinde DSH 2 alan kimisinde 1 bile alamayabiliyor..

Ilk kez mi girdin? Baska yerlerde deneyecek misin ?

Almanca bolumler ozellikle sozel okuyacaksaniz sizi oldukca zorlar ama insan cok calistigi zaman oyle ya da boyle ustesinden gelebiliyor.
Ama lafin gelisi cok calismak degil bu, gercekten COOOOOOOOOK calismak.[/quote]

Saolasin. Evet ilk defa girdim. DsH Vorbereitung Kursunu 2 defa tekrar ettim. Simdi 3.su geliyor.. Baska yerlerde de yazicam mecbur. Testaf Falan Allah ne verdiyse. Sirf almanca mi gelistirmek icin alman ailenin yanina tasindim. Hayirlisi

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

dsh 1 bile alamamak

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Tem 03, 2015 12:46 pm

bu sinavlarin , ne kadar iyi almanca konustugunla bir ilgisi yok bence. Mesele kendini ne kadar iyi hazirliyorsun. Bence iyi konsantre olmuyorsun , kafan baska yerlerde , eger diyorsanki gunluk en az 2 3 saat calisiyorum, baska hic bir sebep olamaz. Saglam bir testdaf hazirlik kursu gecirirsen , yapamaman icin bir sebep yok.