Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oturum bitiyor

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
nonearthling

Oturum bitiyor

Mesaj gönderen nonearthling » Çrş Haz 24, 2015 7:00 pm

merhaba arkadaslar benim oturumum eylulde 24 ayi tamamlamis olacak. DSH yazarim diyerekten bir kere sallamayarak girdigim TestDaf dan her kisimdan 3 olacak sekilde 12 Puan aldim.Dsh ya da yuzkere basvuru yapmamiza ragmen ne benim arkadasa ne de bana davet geldi.Propaedeutikumla da kendimizi oyalayinca suan ki duruma geldim.

Nedir efendim durum? iki aya oturum biter, hedef istanbul olacak sekilde sutlaniriz. Propaedeutikum da kalmak yok vs diyorlardi ama suan icin dersler gecilmeli diyorlar.Soruyoruz mecburmuyuz gecmeye ama cevap vermek yerine guluyorlar gecersiniz diyorlar.

Suan icin FSP umudm var.Bir yandan da almanya sinirlari icerisinde kazansamda gitmeyecegim, nerede oldugunu merak dahi etmeyecegim TestDaf 3 ile kabul eden beni immatrikuliert yapacak uni mi dersiniz kurummu dersiniz farketmez, yapilar ariyorum.Gurkan abi bir kac tane verdi bunlara yapiyorum basvurumu.Varsa bildikleriniz memnun olurum yazarsaniz.

Gelelim konuya, mevcut durumda geri sutlanmamak ne tur imkanlari seferber ederdiniz? Cevrenizde bu durumda olanlar ne yapti gibi bilgilerinizi buraya aktarirsaniz memnun olurum. :ap
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Oturum bitiyor

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Haz 25, 2015 12:25 am

Hamburg dandin degil mi ? Propaedeutikum a gecen sene 1 ay gitmistim , sinavlara vs girmedim ama , kalan , gecemeyen kimseyi duymadim. FSP nin hazirlik derslerine giriyorsundur sanirim, sikinti olacagini hic sanmiyorum. Testdaf 3 ile kabul veren bir cok Fachhochschule var , tek yapman gereken tek tek arastirim , dil sartlarini ogrenmek. Umarim halledersin, basarilar.

nonearthling

Oturum bitiyor

Mesaj gönderen nonearthling » Sal Haz 30, 2015 1:16 pm

Evet eren.
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good

atalayx6

Oturum bitiyor

Mesaj gönderen atalayx6 » Çrş Tem 01, 2015 11:28 am

Konunu mesgul edecegim ama, sen biliyorsundur.
Simdi bn 3 ay oldu geleli 2 gun Sonra 3 aylik vizem bitiyor uzatmam gerekli hangi evraklari goturmem lazim yabancilar polisine?
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Oturum bitiyor

Mesaj gönderen eren_f2007 » Çrş Tem 01, 2015 2:08 pm