Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Care concept

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
baneful

Care concept

Mesaj gönderen baneful » Sal Haz 23, 2015 11:13 am

Arkdasalar okula basvurucam ancak bu sigorta gecerlimidir okula basvuru icin?

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Care concept

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Haz 23, 2015 11:32 am

degil , gesetzliche Krankenversicherung lazim.

baneful

Care concept

Mesaj gönderen baneful » Sal Haz 23, 2015 11:42 am

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

degil , gesetzliche Krankenversicherung lazim.[/quote]

http://www.care-concept.de/gesetzliche- ... vilang=trk
Burdaki bilgide yapilabilir diyor,kafam cok karisti(suan hali hazirda 1 yillik care concept sigortam var).15 temmuza kadar okula basvurmam gerekiyor.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Care concept

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Haz 23, 2015 12:41 pm

suan hali hazirda olan sigortan , dil kursu surecinde yaptirdigin sigorta mi ?

baneful

Care concept

Mesaj gönderen baneful » Sal Haz 23, 2015 1:46 pm

suan hali hazirda olan sigortan , dil kursu surecinde yaptirdigin sigorta mi ?[/quote]

Evet martin ortalarinda 1 yillik yaptirmistim vize uzatmak icin

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Care concept

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Haz 23, 2015 10:31 pm

tamam, dil kursu surecinde gecerli olan sigorta , uniye kayitta gecerli degil. Simdi degistirmen lazim. Bunu care concept de de yapabilirsin , baska sigortaya gecerekte. ben tk yi oneririm.

baneful

Care concept

Mesaj gönderen baneful » Çrş Haz 24, 2015 1:17 am

tamam, dil kursu surecinde gecerli olan sigorta , uniye kayitta gecerli degil. Simdi degistirmen lazim. Bunu care concept de de yapabilirsin , baska sigortaya gecerekte. ben tk yi oneririm.[/quote]

Link atma sansiniz varmi?? Stress oldum 15 gun kala boyle seylerim olmasindan dolayi,

Florenzi

Care concept

Mesaj gönderen Florenzi » Çrş Haz 24, 2015 1:37 am

Normalde oluyo da hem memura bagli hem de eyalete.
Neden diceksiniz. Su an bende TK var. Bunun oncesinde ise Mawista vardi. Bu sene ocak ayi gibi Frankfurt\'ta doktora gittim. Once privat saglik sigortasinin kagidini doldurup verdim. Kadin Mawista\'ya sistemden bakip sizinkisi gesetzlich dedi. Para da odemedim sonra.

Florenzi

Care concept

Mesaj gönderen Florenzi » Çrş Haz 24, 2015 1:38 am

[quote]baneful tarafindan yazilan metin:

tamam, dil kursu surecinde gecerli olan sigorta , uniye kayitta gecerli degil. Simdi degistirmen lazim. Bunu care concept de de yapabilirsin , baska sigortaya gecerekte. ben tk yi oneririm.[/quote]

Link atma sansiniz varmi?? Stress oldum 15 gun kala boyle seylerim olmasindan dolayi,[/quote]

Linklik bi durum yok. Ben de TK\'zi oneririm. Google\'dan bulundugun sehirdeki sana en yakin TK subesine git. Evraklari doldur. Tamamdir.

baneful

Care concept

Mesaj gönderen baneful » Çrş Haz 24, 2015 10:27 am

[quote]ruudacroam tarafindan yazilan metin:

Link atma sansiniz varmi?? Stress oldum 15 gun kala boyle seylerim olmasindan dolayi,[/quote]

Linklik bi durum yok. Ben de TK\'zi oneririm. Google\'dan bulundugun sehirdeki sana en yakin TK subesine git. Evraklari doldur. Tamamdir.[/quote]

Hocam peki care concept ile ilk kayiti olabilirmiyim?cunki zamanim yok(bilmiyorum eger yeni sigortayi yaparsam hemen ayni gun sigorta numarami veriyorlar mi?)

Florenzi

Care concept

Mesaj gönderen Florenzi » Çrş Haz 24, 2015 1:29 pm

[quote]ruudacroam tarafindan yazilan metin:

Linklik bi durum yok. Ben de TK\'zi oneririm. Google\'dan bulundugun sehirdeki sana en yakin TK subesine git. Evraklari doldur. Tamamdir.[/quote]

Hocam peki care concept ile ilk kayiti olabilirmiyim?cunki zamanim yok(bilmiyorum eger yeni sigortayi yaparsam hemen ayni gun sigorta numarami veriyorlar mi?)[/quote]

Ozelden yazdim

Chandelier

Care concept

Mesaj gönderen Chandelier » Çrş Haz 24, 2015 5:29 pm

Sigorta numarasini genelde aninda verirler. Hatta rica ederseniz kartinizi dahi aninda basili bir sekilde alabilirsiniz.