Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

LYS Sonrasi Planlama

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
samet97

LYS Sonrasi Planlama

Mesaj gönderen samet97 » Pzt Haz 22, 2015 8:13 am

Merhaba arkadaslar. Bu seneki puanim kocaeli makineye yetiyor. Sizce

1 ) Almanyayami gelmeli

2 ) Kocaelinde mi okumali

3) 1 sene daha hazirlanip ITU demi okumaliyim ?

Her acidan degerlendirirseniz sevinirim

unkreativer nutzername

LYS Sonrasi Planlama

Mesaj gönderen unkreativer nutzername » Pzt Haz 22, 2015 12:04 pm

1 sene daha hazirlanmaya karar verirsen bil ki seneye(ama belkide 2 sene sonra) uni giris sistemi degisecek deniliyor ne olacagi belli olmaz . \'\'Ders notlarinin yani sira ogrencinin sanat, spor ve bos zaman etkinliklerinden olusan ders disi ugraslari puanlandirilacak\'\' da deniliyor hep. Anlayacagin torpil cok olur kesin ben olsam boyle bir sinava girmek istemem haksizliklarla dolu..

bskan

LYS Sonrasi Planlama

Mesaj gönderen bskan » Pzt Haz 22, 2015 2:02 pm

[quote]unkreativer nutzername tarafindan yazilan metin:

1 sene daha hazirlanmaya karar verirsen bil ki seneye(ama belkide 2 sene sonra) uni giris sistemi degisecek deniliyor ne olacagi belli olmaz . \'\'Ders notlarinin yani sira ogrencinin sanat, spor ve bos zaman etkinliklerinden olusan ders disi ugraslari puanlandirilacak\'\' da deniliyor hep. Anlayacagin torpil cok olur kesin ben olsam boyle bir sinava girmek istemem haksizliklarla dolu..[/quote]

Onumuzdeki sene boyle bir sistem olmayacak. Zaten boyle bir sistem Turkiye\'de olamaz diye dusunuyorum

unkreativer nutzername

LYS Sonrasi Planlama

Mesaj gönderen unkreativer nutzername » Pzt Haz 22, 2015 2:10 pm

[quote]bskan tarafindan yazilan metin:

Onumuzdeki sene boyle bir sistem olmayacak. Zaten boyle bir sistem Turkiye\'de olamaz diye dusunuyorum[/quote]

Bence hic belli olmaz. Ne zamandir bir seyler planliyorlar. OSYM nin yerine MEB tarafindan yerlestirmek istedikleri de var, ki bu da torpil demek olur. Deney tahtasi gibi bir sistemimiz oldugu icin sasirmam.

bskan

LYS Sonrasi Planlama

Mesaj gönderen bskan » Pzt Haz 22, 2015 2:18 pm

[quote]unkreativer nutzername tarafindan yazilan metin:

[quote]bskan tarafindan yazilan metin:

Onumuzdeki sene boyle bir sistem olmayacak. Zaten boyle bir sistem Turkiye\'de olamaz diye dusunuyorum[/quote]

Bence hic belli olmaz. Ne zamandir bir seyler planliyorlar. OSYM nin yerine MEB tarafindan yerlestirmek istedikleri de var, ki bu da torpil demek olur. Deney tahtasi gibi bir sistemimiz oldugu icin sasirmam.[/quote]

Hocam bu yil oyle bir sey yok 2 yil sonrasini bilemem