Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

uni-assist dsh

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
sway

uni-assist dsh

Mesaj gönderen sway » Cmt Haz 20, 2015 4:07 pm

forumda dolastim ama tam bir tatmin edici cevap bulamadim.

unilere son basvuru tarihi 17 temmuz ve dsh 27 haziranda. yani dsh Ergebniss ancak 4 temmuzda elime gecicek. bunun disinda birde DEUTSCHE POST grevi var . evraklar asla zamaninda uni-assiste yetismeyecek gibi gozukuyor.

sorum ;

dsh sonucunu daha sonra uni-assiste gonderebiliyor muyuz? ve evraklari uni-assiste online yukleyecegiz zaten . Evraklar uni-assiste gec ulasirsa nolacak? :help

Deadly Impact

uni-assist dsh

Mesaj gönderen Deadly Impact » Cmt Haz 20, 2015 10:29 pm

[quote]sway tarafindan yazilan metin:

unilere son basvuru tarihi 17 temmuz ve dsh 27 haziranda. yani dsh Ergebniss ancak 4 temmuzda elime gecicek. bunun disinda birde DEUTSCHE POST grevi var . evraklar asla zamaninda uni-assiste yetismeyecek gibi gozukuyor.

sorum ;

dsh sonucunu daha sonra uni-assiste gonderebiliyor muyuz? ve evraklari uni-assiste online yukleyecegiz zaten . Evraklar uni-assiste gec ulasirsa nolacak? :help[/quote]

Unilere son basvuru tarihi genelde temmuz 15. Bazi universitelerin genellikte NC \'siz bolumlerinde bu sure biraz daha gec olabiliyor. Uni asiste gec ulasmasi sorun olcak ben de basvurumu yapacagim. Ama onemli olan senin belgelerini postaya verdigin tarihin 15 temmuzdan once olmasi.O makbuzu istiyorlar bir sikinti cikinca diye biliyorum. DSH konusunda da Dsh kayit belgeni yollarsin durumuda aciklarsin.

baneful

uni-assist dsh

Mesaj gönderen baneful » Pzr Haz 21, 2015 1:04 am

[quote]sway tarafindan yazilan metin:

sorum ;

dsh sonucunu daha sonra uni-assiste gonderebiliyor muyuz? ve evraklari uni-assiste online yukleyecegiz zaten . Evraklar uni-assiste gec ulasirsa nolacak? :help[/quote]

Hocam problrm yok,siz 15 temmuz kayit icin son ama okul basliyana kadar dsh alirsak oayidimiz tamamlaniyor,bende ayni derttem magdurum dsh alamazsam 1 yil beklemek zorundayim

Kullanıcı avatarı
yngosmn

uni-assist dsh

Mesaj gönderen yngosmn » Pzr Haz 21, 2015 7:43 pm

Bende kaciriyorum maalesef senin gibi 15 temmuzu, ama bu semester da duisburg essen a sartli kabulle kayit yaptirmistim yeniden uni asiste basvurmam gerekiyor mu yoksa dsh yi alir almaz derslere baslayabiliyor muyum orda
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: