Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyada universite okumak

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Attalia

Mesaj gönderen Attalia » Pzt Haz 22, 2009 1:04 pm

2009 4 yillik tutturabilecek puanim var. Almancam ise 8 yildir bilgim var ve ydsye de katldim. Annemin ikametgahi gelsenkirchende; ancak 18 yasini doldurdugum icin yalnizca tatile gidebiliyorum. Simdi en basindan en sonuna kdar ne yapmaliyim orada okumak icin lutfen yardimci olunuz. Simdiden tesekkurler..

hedosss

Mesaj gönderen hedosss » Pzt Haz 22, 2009 2:44 pm

siteyi soyle bastan sona incelemeni tavsiye ederim,aradigin bilgilerin bircogunu bulacaksin eminim,hala cevabini bulamadigin kafana takilan sorular olursa yeni baslik acip sorabilirsin.

Attalia

Mesaj gönderen Attalia » Cum Tem 03, 2009 6:31 pm

Baktim ama bulamadim. Bana istek gelse oradan bir seyler cikar mi? Maddi durumda sikinti yok. Almancam da gayet iyi. Ayrica oss puanim guzel. ea ham 240 bekliyorum.

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Cum Tem 03, 2009 11:53 pm

kardes garantor veya bloke hesabin olmali...ossde biryere yerlesmelisin ama kayit yaptirmasanda olur..sonrada yerlesti belgenle beraber almanca bilgine gore okul kabulunu alacaksin ve istenen diger evraklarla birlikte vizeye basvuracaksin...
siteyi iyice okumani tavsiye ediyorum..bulamayacagin hicbir bilgi yokk...
tekrar sorun olursa yardimci olmaya calisiriz kardes..
kolay gelsin....