Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke Hesap kapatma ve kurs kaydi sildirme

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Balbazar

Mesaj gönderen Balbazar » Sal Haz 02, 2015 1:20 am

merhaba ogrenci numaram xxxxxx
almanya da egitim icin basvurdugum vize talebinden red aldigim icin ankara alman baskonsolosluguna yaptigim itirazin sonucunu 2014 yilinin temmuz ayi nin sonlarinda aldim daha sonra bana vize red kagidi duzenlemeleri icin fax ve telefon ile ulasmaya calistim en sonunda sahsen ankara ya gittim ve oradaki gorevli almanya da zaman asimi suresinin 2 yil oldugunu ayrica kursun itirazdan dolayi dogan zamani (itirazimin yapildigi tarihten 3 ay sonra cevap alabildim) degerlendirmesi gerektigini soyledi ve kurs kaydimin silinmesinde ve geri odeme yapilmasinda bir sorun olmayacagini soyledi benimde sizden ricam size ekte gonderdigim hesap bilgilerine geri odemenin yapilmasidir saygilarimla

physiker kursa yazmak istediklerim bunlar yardimci olup cevirebilirsen cok minnettar olurum bide hesap bilgilerimi elle mi yoksa bilgisayardan mi gondermeliyim

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Haz 02, 2015 10:03 am

Turkcesini bile zor anladim, bu kadar uzun anlatmana gerek yok. Vize reddini ve dil kursu kayit belgeni gonderip mail ekinde asagidaki sekilde mail atabilirsin:

Sehr geehrte Damen und Herren,

vor etwa einem Jahr habe ich mich bei Ihnen fur die studienvorbereitenden Deutschkurse angemeldet. Jedoch wurde mein Antrag leider von der deutschen Botschaft abgelehnt. In den Anlagen befinden sich die Anmeldebestaetigung von Ihrem Institut sowie der Ablehnungsbescheid von der deutschen Botschaft.

Von daher bitte ich um die Stornierung meiner Kursanmeldung und um die Ruckzahlung der Kursgebuhren auf das folgende Konto:

HESAP BILGILERI

Ich bitte um die Kenntnisnahme.

Mit freundlichen Grußen

Isim Soyisim
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Balbazar

Mesaj gönderen Balbazar » Prş May 05, 2016 1:42 pm

anladim physiker saol boyle yazarim ama bunu mail degilde diger kagitlarla beraber posta gondersem olur mu