Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

SANIRIM DERTLESMEYE IHTIYACIM VAR

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Ethem

Mesaj gönderen Ethem » Cum May 22, 2015 3:12 pm

[quote]helios tarafindan yazilan metin:

[quote]Ethem tarafindan yazilan metin:

Dostum cidden oraya gidebilmeyi basardin ve suan ders calismiyor musun? :)

Ben her gun kafayi yiyorum vizeyi ya vermezlerse diye.O vizeyi bir alabilsem, uyumam, yemem calisirim ogrenirim Almanca\'yi.Suan gercekten cok sanslisin.Bu sansini geri tepme, calis.

Bak millet oraya gidebilmek icin neler cekiyor.Etme gozunu seveyim, depresyonda olman veya kotu hissetmen normal yani sonucta farkli bir ulkedesin ama biraz disini sikmalisin.[/quote]

Gercekten tesekkur ederim yani kisaca eyvallah dostum! Haklisin bende vize icin cok beklemis baya stres olmusdum. zaman hatta semester kaybettim. Ve cidden haklisin sacmaliyorum! Bahanelere de siginmaya niyetim yok. Eyvallah tekrar. Insaallah sana da vizen gelir kisa zamanda!! :help :)[/quote]

Ne demek :) Insallah.Duzelirsin, sikma canini.
...

yazirous1903

Mesaj gönderen yazirous1903 » Cum May 22, 2015 9:39 pm

Ilk hedefine ulasmanin rahatligi nedeniyle bu tip durumlar ortaya cikabilir. Basariyi aliskanlik haline getirdiginde bu soruyu kendine sormayacaksin ders calismiyorum diye dusunmeyeceksin cunku calisman gerektigini dusunmeyeceksin o senin icin bi aliskanlik olacak. Dil konusundaki sikintilari gelen herkes yasadi dili problem etme zamana birak olacaktir. Kendini motive etmenin yolunu sadece sen bilirsin o yolu bul ve yuru yolunda.

helios

Mesaj gönderen helios » Cum May 22, 2015 9:50 pm

[quote]yazirous1903 tarafindan yazilan metin:

Ilk hedefine ulasmanin rahatligi nedeniyle bu tip durumlar ortaya cikabilir. Basariyi aliskanlik haline getirdiginde bu soruyu kendine sormayacaksin ders calismiyorum diye dusunmeyeceksin cunku calisman gerektigini dusunmeyeceksin o senin icin bi aliskanlik olacak. Dil konusundaki sikintilari gelen herkes yasadi dili problem etme zamana birak olacaktir. Kendini motive etmenin yolunu sadece sen bilirsin o yolu bul ve yuru yolunda.[/quote]

Farkindayim bunu bi tek ben anlayabilirim ve yalniz basima basarabilirim. Ama iyiki de su basligi acmisim diyorum. Sizin yazdiklarinizla kendimi sorgulamam daha kolay oldu!

Sana da cok tesekkur ederim yazirous1903 ;)