Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

deutsche bahn sorunu

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
bauen

deutsche bahn sorunu

Mesaj gönderen bauen » Cum Nis 24, 2015 7:10 pm

gecen hafta deutsche bahn ile tren bileti aldim gidis donus. ancak kalkicagi peronu degistirmisler. fakat kalkmasi gereken peronda treen saatine kadar bu treni gosterdi ve ingilizce anons yapilmadi. dolayisiyla treni kacirdim. simdi mail attim daha detayli anlatin diye cevap atmislar. sizce parami geri iade etme ihtimalleri var mi ? daha once bu tarz bir sey duyan var mi ?

technonur

deutsche bahn sorunu

Mesaj gönderen technonur » Cum Nis 24, 2015 10:48 pm

mail degilde keske direkt oradaki danismaya gidip durumu anlatsaydin. ingilizce anonsta sadece buyuk sehir yada turistik yerlerde yapiliyor (havaalani, muze yakinlari vs gibi) parani iade etme ihtimalleri tabiki var ki buyuk bir ihtimalle en azindan yarisin iade ederler. detaylarda ozellikle tarih saat vs seyleri belirtmeye calis ki durumu anlasinlar.

runforestrun

deutsche bahn sorunu

Mesaj gönderen runforestrun » Pzt Nis 27, 2015 1:19 am

Merhaba arkadaslar,Witten Herdecke Universitesi\'nde Erasmus ogrencisiyim.Munster\'de ogrenci evinde kaliyorum.Witten\'a gelip gitmem gunde 5 saati buluyor.Bochum Universitesi yurdunda kalma imkanim var mi, sadece kendi ogrencilerine mi konaklama imkani sagliyor?Konu hakkinda bilginiz varsa yardimci olursaniz sevinirim.

bauen

deutsche bahn sorunu

Mesaj gönderen bauen » Pzt Nis 27, 2015 4:49 pm

baslikla ne alakasi var bunun? saka mi yapiyorsun?

Maelstrom

deutsche bahn sorunu

Mesaj gönderen Maelstrom » Sal Nis 28, 2015 7:45 am

Gercekten yorum yok :D Insanlar ne kadar duyarsiz ve sacma bir sey yaptiginin farkinda bile degiller....

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

deutsche bahn sorunu

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Nis 28, 2015 9:08 am

gidip gelirken Bahn\'i kullaniyorsa demek.