Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DSH1 ile NRW de Elektrotechnik

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
sway

Mesaj gönderen sway » Pzr Nis 12, 2015 11:18 am

sitedeki universite tanitimlarindan bayerndeki birkac tane FH nin dsh1 ile elektrotechnik icin kabul alinabildigini okudum. internetteki aramalarimda NRW de bir iki tane fh nin da dsh1 ile kabul alinabildgini okudum ancak bu fh lar oldukca yetersiz geldi bana.

sizin bildiginiz NRW de dsh 1 ile kabul alinabilen fh varmi?
veya okul basladiktan sonra dsh 2 versem kabul ediliyormu? cunku vizede yakin zamanda problem yasamaya baslayacagim...

Florenzi

Mesaj gönderen Florenzi » Pzr Nis 12, 2015 2:29 pm

Son caren dsh1 ile bir yere kayit olup onunla vizeni uzatmak. 1 donem okuyupta dsh2\'yi o arada verebilirsen baska uniye gecis yapabilirsin

Chandelier

Mesaj gönderen Chandelier » Sal Nis 14, 2015 7:00 pm

[quote]sway tarafindan yazilan metin:

sitedeki universite tanitimlarindan bayerndeki birkac tane FH nin dsh1 ile elektrotechnik icin kabul alinabildigini okudum. internetteki aramalarimda NRW de bir iki tane fh nin da dsh1 ile kabul alinabildgini okudum ancak bu fh lar oldukca yetersiz geldi bana.

sizin bildiginiz NRW de dsh 1 ile kabul alinabilen fh varmi?
veya okul basladiktan sonra dsh 2 versem kabul ediliyormu? cunku vizede yakin zamanda problem yasamaya baslayacagim...[/quote]

"okul basladiktan sonra dsh 2 versem kabul ediliyormu?"

Hangi okullarda okumak istiyorsan, bunu gorusmelisin. Kabul eden okullar da var, etmeyenler de. Sansini dene derim.

Diablo35

Mesaj gönderen Diablo35 » Prş Nis 16, 2015 12:04 am

selam sway bu fh hangileri yazabilirsen sevinirim

sway

Mesaj gönderen sway » Prş Nis 16, 2015 12:56 pm

fh westefallen

fh deggendorf