Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya Vize Red

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
chosen1317

Almanya Vize Red

Mesaj gönderen chosen1317 » Pzr Mar 15, 2015 6:31 am

Arkadaslar ben tum belgeleri eksiksiz sekilde goturdum
bilgisayar muhendisligi bitrdim MAster basvurum kabul edildi ayrica yogunlastirilmis dil kursunada kaydimi yaptirdim.Tum belgeler tamam(garantor,bloke hesap,sartli kabul vs.)
fakat bana red geldi gerekce ise Almancanin Turkiyede artik ogrenebilidgi yaziyor Almancayi ogrendikten sonra universiteye gelebilirisin yaziyor
ben itiraz etmek istiyorum ne yapmam lazim ?

technonur

Almanya Vize Red

Mesaj gönderen technonur » Pzr Mar 15, 2015 11:23 am

onlarada ayni sekilde bir soruyu 3 kere sorduysan 3 kere basvurduysan red alman bence en uygunu olmus itiraz etmen icinde forumda senin gibi arastirmayan panik icinde herseyi mahveden arkadaslarin actigi 999999 tane konu var forumda arama kismi var oraya tiklayip aramani tavsiye ederim.

chosen1317

Almanya Vize Red

Mesaj gönderen chosen1317 » Pzr Mar 15, 2015 2:54 pm

bilader ayni tarihte 3 kez basvurma ve 3 kez red yeme ihtimalim var mi sence :D

bauen

Almanya Vize Red

Mesaj gönderen bauen » Pzr Mar 15, 2015 3:17 pm

basit bir ironiyi anlamamissin . gecmis olsun . belki de senin gitmemen daha iyi olmustur. herkes almanyaya gidicek diye bir sey yok. burada ucer ucer baslik acabilirsin. o da guzel.

chosen1317

Almanya Vize Red

Mesaj gönderen chosen1317 » Pzr Mar 15, 2015 3:51 pm

sizde beyin olsa onlarin farkli odalarda acildigi idrak edebilirdiniz ayrica turk milleti iste isini garantiye almaz ben yapiymda elbet kismetse olur mantigindayiz sizin gibi turk gencleri bilgi paylasmak yerine kibirinden sadece yorum yapar gecer simdi niye red aldigimi anladim...

ben ogrenciyken 3 robot yapip uluslar arasi olimpiyatta derece yaptim ben kendimi turkiyede curutmek istemiyorum Almanya olmazsa baska ulke

atalayx6

Almanya Vize Red

Mesaj gönderen atalayx6 » Pzr Mar 15, 2015 4:23 pm

Insanlara kibirli deyip yerden yere vuruyorsun sonra kendi kibirlenip tukurdugunu yaliyorsun..
TURK MILLETINE acik acik asagilayici yorumda bulunuyorsun..
3 baslik acip insanlarin uyarilarindan dogan elestirileri dahi hazmedemeyip beyinsizlik gibi igrenc hakaretlerde bulunuyorsun.
Adamlar sana dilden red vermis sen gelmis robotlarindan uluslar arasi derecelerinden bahsediyorsun burada insanlara laf yetistirmeye calisip bilgelik tasliyorsun.

Senin bildiklerin bu insanlarin unuttuklari...

nuernberger

Almanya Vize Red

Mesaj gönderen nuernberger » Pzr Mar 15, 2015 4:38 pm

Ayni basligi farkli odalarda acmana gerek yok zira konuyla ilgili tek bolum "Almanya\'ya Kadar"dir. Almanya\'da universite, Almanya\'da yasam vs vizeyle ilgili degil, Almanya\'ya geldikten sonraki spesifik konularla ilgilidir. O zaman mesela "DS Kultur - Cagdas, kulturlu, medeni bireyler"e neden yazmadin? Belki oradan cevaplamak isteyen olurdu? Ama tabii ben bilemem. Ne 3 tane robot yaptim ne de uluslararasi derecem var.

bauen

Almanya Vize Red

Mesaj gönderen bauen » Pzr Mar 15, 2015 7:03 pm

3 tane robot yaptim , uluslararasi derecelerim var ama forumda ayni basligi 3 farkli yere aciyorum. Cunku 3 benim ugurlu sayim. Ozetle arkadasin demek istedigi bu galiba.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Almanya Vize Red

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Mar 15, 2015 10:37 pm

Yeter tamam. Basligi acan arkadasim, duisburger in verdigi linkte redle ilgili bilgiler var. Itiraz mektubunu yolladiktan 3-5 hafta sonra cevap geliyor. O cevap gelince tekrar burda bizle kontaga gecebilirsin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

technonur

Almanya Vize Red

Mesaj gönderen technonur » Pzt Mar 16, 2015 12:05 am

[quote]chosen1317 tarafindan yazilan metin:

sizde beyin olsa onlarin farkli odalarda acildigi idrak edebilirdiniz ayrica turk milleti iste isini garantiye almaz ben yapiymda elbet kismetse olur mantigindayiz sizin gibi turk gencleri bilgi paylasmak yerine kibirinden sadece yorum yapar gecer simdi niye red aldigimi anladim...

ben ogrenciyken 3 robot yapip uluslar arasi olimpiyatta derece yaptim ben kendimi turkiyede curutmek istemiyorum Almanya olmazsa baska ulke[/quote]
Keske robotlari programlamak yerine azcik kendi beynini programlasaydin. Yapilan ironiyi dahi anlamayip guya beni batirmaya calismissin ama malesef tutmadi... ki aslinda yaptigim yorumda dahi gayet anlayisli davranip sorunum cevabina nasil ulasacagini yazdim onu bile algilayamamissin. bilgisayar muhendisligi okuyup forumdaki arama kutusunu kullanamamak yada googleda arayip bulamamak nasil bir dahiliktir aklim almiyor. Bu arada yaklasik 4 5 yildir uluslararasi robot ile ilgili bicok seyi takip ederim ancak bu zamana kadar tr den 3 derece hic hatirlamiyorum.... hangi yillar oldugunu soylersen bizde seninle gurur duyariz .