Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Cok dusuk lys puani ile Almanya\'da okumak icin bosa mi ugrasiyorum?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
alle

Mesaj gönderen alle » Prş Şub 19, 2015 8:06 pm

lys puanim 230 ve duisburg-essen\'den sartli kabul aldim ama gelecek yil dsh gectikten sonra herhangi bir universitede wirtschaftsinformatik ya da informatik\'te kabul alma sansim dusuk mudur? Bu puanla benzer bolumlere basvursam yine mi ayni durumla karsilasirim?

ysFF
İletişim:

Mesaj gönderen ysFF » Prş Şub 19, 2015 10:32 pm

hocam 230 puanla essenden kabul aldiysan kendin diyosun almissin kabul niye acikta kalasin

Fanta4you

Mesaj gönderen Fanta4you » Cum Şub 20, 2015 4:22 pm

Iste girersin bir yere de, ne zaman cikarsin, ne halde cikarsin Allah\'a kalmis (kendim de o duruma yaklastim, TestDaf\'i zor verdim bakalim onca matematikle vs nasil bogusacagim diye dusunmuyor degilim)

zombiebat

Mesaj gönderen zombiebat » Cmt Mar 07, 2015 12:55 pm

[quote]alle tarafindan yazilan metin:

lys puanim 230 ve duisburg-essen\'den sartli kabul aldim ama gelecek yil dsh gectikten sonra herhangi bir universitede wirtschaftsinformatik ya da informatik\'te kabul alma sansim dusuk mudur? Bu puanla benzer bolumlere basvursam yine mi ayni durumla karsilasirim?[/quote]

Hangi bolumden kabul almistiniz?