Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tesekkurler Deutschstudent

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Bekimm

Mesaj gönderen Bekimm » Cum Haz 26, 2015 1:49 pm

2011 yilinda Almanya ya hic almanca bilmeden Stuttgart sehrine geldim. Gelirken bu siteden danismanlik almistim ve sanirim ilk danismanlik alanlardan biriydim.

Bugun itibariyle yuksek lisansimi bitirmis bulunmaktayim. :) Gerek Almanya ya gelene kadarki surecten gerekse de egitim sirasinda bu siteden cok yararlandim. Reklaminin yapilmasini pek sevmese de bana her donem psikolojik destegini esirgemeyen ve her cesaretimin kirilip burdan cekip gitmek istedigimde beni bir sekilde motive eden Gurkan abiye de tesekkurlerimi sunuyorum. Hakki odenmez.

Bu sitede bilgilerini ve deneyimlerini paylasan herkesin emegine saglik. Tekrardan tesekkurlerimi sunuyorum ve Almanya da egitim planlari yapan arkadaslarima da basarilar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Haz 26, 2015 3:16 pm

Tebrikler :)
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Chandelier

Mesaj gönderen Chandelier » Cmt Haz 27, 2015 7:42 pm

Senin de paylasabilecegin bir cok sey olmali fakat bakiyorum sadece 3 mesajin var. Biraz ironik geliyor. :)

Ayroca tebrikler.

Jamir

Mesaj gönderen Jamir » Cmt Haz 27, 2015 9:07 pm

Tebrikler lisanssidami almanyada yaptin bolum nedir ?
gdld