Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oturumum 6 gun once bitti

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
nonearthling

Mesaj gönderen nonearthling » Pzt Eyl 29, 2014 8:30 pm

Merhaba arkadaslar.Benim oturumumu 15 ekim 2013 de almistim.Dolayisiyla hep 15 Ekim 2014 de bitecek diye aklimdaydi.Tesadufen 2 gun once gordum ki zaten bitmis.Kagitlarimi toparlayayim vs desem ancak carsamba persembe gibi giderim behorde\'ye.Ne yapmami onerirsiniz?Yarin gidip unuttum vs ne yapayim diye sorayim mi?Bu durumda nelere dikkat etmeliyim?Ne gibi sikintilar dogabilir?

Tesaduf ki gecen gun otobuste bir kavga meydana geldi.Polis kimligimi aldi.Tarihi farketti gecmis oldugunu.Polis turktu.Hicbirsey sormadi.
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Pzt Eyl 29, 2014 8:36 pm

bisey olmaz. suresi gecip de gidip farketmedim yeni gordum deyip alan bir suru kisi var. en kotusu surat eksitip bi sonrakinde zamaninda gel derler

nonearthling

Mesaj gönderen nonearthling » Pzt Eyl 29, 2014 8:43 pm

TEsekkurler welly
www.suaritmapazari.com

The Prodigy- No Good