Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sonunda ALMANYA :)

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
afaksoyy

Mesaj gönderen afaksoyy » Pzr Eyl 21, 2014 10:57 pm

Arkadaslar oncelikle tekrardan hepinize selamlar. Dun Hamburga gelmis bulunmaktayim. evime yerlestim. Yarin ise kursum baslamakta 0 almanca dil kursunda hic turk ogretmen yok falan. Zaten olmamasi iyi de ben ilk etapta biraz korkuyorum hani insanlarla nasil anlasacagim diye. Sizin gorus ve onerilerinizi bekliyorum ne sekilde calisma yapmam lazim almancayi cozmek icin.Simdiden tesekkurler...

HH Hamburgerin

Mesaj gönderen HH Hamburgerin » Pzr Eyl 21, 2014 11:16 pm

Kendi cok kullandigim yontem Almanca muzik dinlemek. Sarki sozlerini ve anlamini da yazin bir yere kaliyor akilda. Ya da Almanca bir filmi Turkce-Ingilizce altyaziyla izleyin.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Eyl 21, 2014 11:29 pm

Hos geldin , hangi kursa gideceksin ? Cocuk kitaplari okumak bence su anki seviyende yapacak en iyi sey. Zentral bibliothekde sirf cocuklara ayrilmis bolum var , orda cocuklarla kitap okuyodum zamaninda :) B 1 e kadar gramatige agirlik vermen gerek sonra zaten oturuyor , ama en bastan saliiyan arkadaslar sonralari cok zorlandilar.Her hangi bir problem olursa bana haber edebilirsin , elimden gelirse yardimci olurum.

afaksoyy

Mesaj gönderen afaksoyy » Pzt Eyl 22, 2014 12:09 am

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

Hos geldin , hangi kursa gideceksin ? Cocuk kitaplari okumak bence su anki seviyende yapacak en iyi sey. Zentral bibliothekde sirf cocuklara ayrilmis bolum var , orda cocuklarla kitap okuyodum zamaninda :) B 1 e kadar gramatige agirlik vermen gerek sonra zaten oturuyor , ama en bastan saliiyan arkadaslar sonralari cok zorlandilar.Her hangi bir problem olursa bana haber edebilirsin , elimden gelirse yardimci olurum.[/quote]
-university Service UNS kursun adi