Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

YOS

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
hasan-de

YOS

Mesaj gönderen hasan-de » Sal Eyl 16, 2014 10:33 pm

Merhaba arkadaslar , size degisik bir soruyla geldim . Bildiginiz gibi sayfamizda hep turkiyeden almanyaya uni icin gidenler icin birlesilmis bir nokta , peki almanyadan turkiyeye gelerek uni okumak isteyen biri hakkinda bir soruda bulunicam insallah yardimici olabilirsiniz .

Almanyadan abitur yapip turkiyeye gelen bir kuzenim var ama alman vatandasi . Turkiyedede yabanci uyruklu ogrenci kontejanlari doldu . Kendi turk vatandasligina gecse onun kari olurmu bu konuda ? Yani kontenjan dolu . Hic danismanlik veren bir kurumda yok kaldik ortada unilerde basladi , suan girme sansimiz varmi ? YOS denen sinavdanda 56 aldi sizce hukuk icin yeterlimi ? :/

Simdiden tesekkur ederim
HASAN TURAN

abdullah cansu

YOS

Mesaj gönderen abdullah cansu » Çrş Eyl 17, 2014 2:03 am

100 uzerindense yetersiz. ben gecen sene 100 uzerinden 82,5 almistim samsunda ve kocaeli universitelerinde hukuk gelmisti bana. Ayrica kontejyanlarin dolulugundan kaynaklanmiyor kuzeninin bolume girememesi. her okulun belli bir kontejyani vardir her bolum icin. atiyorum samsunda hukuk icin 5 kisiydi. ve o 5 kisiyede en yuksek puanlilar girer o bolumu tercih etmis olan.

hasan-de

YOS

Mesaj gönderen hasan-de » Çrş Eyl 17, 2014 9:46 am

Hm anladim tesekkur ederim :)
HASAN TURAN