Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Nurnberg\'de oda ariyorum

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
nuernberger

Mesaj gönderen nuernberger » Prş Eyl 11, 2014 2:07 pm

Bir "arkadasim"la anlasmistik, onun evindeki bir odayi kiralayacaktim. Aylardir da durumu netlestirdik, kesinlestirdik. Bu yuzden yurtlara falan basvurmadim, baska ev ilanlarina bakmadim. Hatta vizem zamaninda yetismese de o odayi bana ayirmis olacagi icin ekimden itibaren kirayi odemeyi bile kabul ettim.

Bugun cikip bir baskasinin ayni oda icin daha fazla para verdigini ve odayi bana degil, o baskasina verecegini soyledi. Yani surda 20 gun kalmisken ben boyle pic gibi ortada kaldim. Daha erken bir zamanda olmus olsaydi durumum daha kolay olurdu ama zaten butun ogrenciler gitti, yurtlar doldu, kiralik ev kalmadi. Orada arkadaslarim var ama kimse yardimci olamiyor her yer doldugu icin.

Olur da bir sey duyarsaniz bana yazarsaniz cok sevinirim. Okul daha onceden konaklamayla ilgili yardimci olamayacaklarini soylediginden onlara yazsam da sonuc alamayacagim. Gecici olarak kalabilecegim yerim bile yok su an.

technonur

Mesaj gönderen technonur » Prş Eyl 11, 2014 2:49 pm

kotu bir durum tabi ama aslinda sansliymissin en azindan arkadasin basindan sicmis resmen hos hala arkadassan :D....

pia

Mesaj gönderen pia » Prş Eyl 11, 2014 4:58 pm

Saka gibi, gercekten ayip etmis arkadasin. Tek bildigim wg bakma sitesi bu : http://www.immobilienscout24.de/ belki yardimi olur:help

yusufemre

Mesaj gönderen yusufemre » Cum Eyl 12, 2014 12:05 pm

Bende bu ayin 4 unde geldim Nurnberg\'e turkiyedeyken anlastigim wg nin icindeki insanlar psikopat cikinca yeni kalicak yer aramaya basladim,halada ariyorum neyseki tanidiklarimda burda yasiyor yoksa sokakta kalmistik :zoh fazla odasi olan bir yer bulursan banada haber edebilirsin :D

buyuk ihtimal biliyorsundur ama genede yaziyim suraya da bakabilirsin

http://www.wg-gesucht.de/

coach

Mesaj gönderen coach » Cum Eyl 12, 2014 1:45 pm

en fazla 20 euro fark eder belki ama bu miktar bile insanlarin kisiligini ortaya cikarmaya yetiyor ;) ins. bulursun