Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Selamlar

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
iwo

Selamlar

Mesaj gönderen iwo » Çrş Ağu 20, 2014 2:38 pm

Arkadaslar merhaba ben yakin zamanda Tu Braunschweigdan kabul aldim lisans egitimim icin bu sene gidiyorum. Almanyaya ilk defa gidiyorum, bir arkadasim bu siteyi onerdi kaydolayim dedim :) herkese iyi forumlar.

(bu arada Braunschweigda okuyan, ikamet eden, calisan veya ora hakkinda bilgisi olan birisi varsa yazabilir mi? simdiden tesekkurler)

_Tayfun_

Selamlar

Mesaj gönderen _Tayfun_ » Çrş Ağu 20, 2014 2:56 pm

Hayirli olsun... Braunschweig harika bir sehirdir eminim seveceksindir :)

iwo

Selamlar

Mesaj gönderen iwo » Çrş Ağu 20, 2014 4:44 pm

[quote]_Tayfun_ tarafindan yazilan metin:

Hayirli olsun... Braunschweig harika bir sehirdir eminim seveceksindir :)[/quote]

Tesekkur ederim :) Bende internetten arastirmalarima gore sevecegimi dusunuyorum :)

Maelstrom

Selamlar

Mesaj gönderen Maelstrom » Çrş Ağu 20, 2014 4:58 pm

Ben Braunschweig da yasiyorum, okuyorum, ikamet ediyorum :) Ozel mesajla sorularini bilmek istediklerini mesaj atabilirsin.

iwo

Selamlar

Mesaj gönderen iwo » Çrş Ağu 20, 2014 7:17 pm

[quote]Maelstrom tarafindan yazilan metin:

Ben Braunschweig da yasiyorum, okuyorum, ikamet ediyorum :) Ozel mesajla sorularini bilmek istediklerini mesaj atabilirsin.[/quote]

Harika oldu bu tesekkurler :)

Deadly Impact

Selamlar

Mesaj gönderen Deadly Impact » Çrş Ağu 20, 2014 7:59 pm

Ben Braunschweig da yasiyorum, okuyorum, ikamet ediyorum :) Ozel mesajla sorularini bilmek istediklerini mesaj atabilirsin.[/quote]

Eylu 13 deki dsh sinavina girmek istiyorum. Eylulun 1 de kayitlari basliyormus kayidimi yaptircagim. Eger dsh 2 yi braunschweig tu dan alirsam wintersemestr icin yine braunschweigde baslayabilir miyim sence? Yani anmeldefrist gecti biliyorsunuz buna ragmen uninin sinavini yazdigim icin bi ihtimal orda ekim ayinda semestrima baslayabilir miyim ..

Maelstrom

Selamlar

Mesaj gönderen Maelstrom » Çrş Ağu 20, 2014 8:24 pm

Kayitlar ekim 10 da bitiyor burada. Kabul aldin mi sen universiteden? Yani sen durumunu tam olarak aciklamadigin icin kesin bir sey soyleyemiyorum sana. Sartli kabulun yada kabulun var mi? Basvuru yaptin mi daha onceden?

Deadly Impact

Selamlar

Mesaj gönderen Deadly Impact » Çrş Ağu 20, 2014 9:59 pm

Kayitlar ekim 10 da bitiyor burada. Kabul aldin mi sen universiteden? Yani sen durumunu tam olarak aciklamadigin icin kesin bir sey soyleyemiyorum sana. Sartli kabulun yada kabulun var mi? Basvuru yaptin mi daha onceden?[/quote]
Var ama Sartli kabulum braunsweigdan degil .

Maelstrom

Selamlar

Mesaj gönderen Maelstrom » Çrş Ağu 20, 2014 10:52 pm

Yani TU bs den degilse bence senin durumun imkansiz. Basvurular marttaydi ustunden 5 ay gecti neredeyse. DSH sirf burdan aldin diye oyle birsey yapacaklarini hic sanmiyorum. Sonucta senin basvurunu alip 1 kisi okuyup karar vermiyor. Bir kurul toplanip degerlendiriyorlar durumunu. Boyle bir sey yapmak istiyorsan TU Clausthal i denemeni tavsiye ederim. Onlar ogrencinin kalbi atsin yeter diyor kabul etme sarti olarak genelde :D Hemen iletisime gecmen gerek yalniz.

Deadly Impact

Selamlar

Mesaj gönderen Deadly Impact » Prş Ağu 21, 2014 1:06 am

Durumum o kdr acil degil . Sansimin olup olmdigini merak ettim sadece . Tesekkurler verdiginiz bilgiler icin.