Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Eberhard Karls Universitat Tubingen

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
gonuliii

Mesaj gönderen gonuliii » Prş Ağu 14, 2014 3:22 pm

Merhabalar, Eberhard Karls Universitesine master icin basvuran ya da basvuru sonuclari hakkinda bilgisi olan var midir acaba? Belgelerimi 30 Haziran\'da gonderdim, basvurumun ulastigini ve sistem uzerinden basvuru durumumun takibini yapabilecegimi soyleyen bir mail aldim temmuz ayinin ilk haftasi. Deadline 15 Temmuz oldugu icin telaslanmak istemiyorum ama forumda basvurularin cogunun neticelendigini goruyorum. Okuldaki advising & admission of international students yetkilisine de mail attim ama henuz geri donmedi, telefona da cevap vermiyor. Sistemde de hala in process gorunuyor :/ Acaba sadece kabul alan adaylara mi haber veriyorlar yoksa dealine sonrasi 1 ay bekletmeleri normal midir?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Ağu 15, 2014 12:54 am

Cok normal, master basvurulari daha gec geliyor. Agustos un sonuna kadar da sarkabilir hatta. Sabirla beklemekten baska caren yok.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com