Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

En sona ben mi kaldim?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
_Tayfun_

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen _Tayfun_ » Cum Ağu 01, 2014 10:08 pm

[quote]nuernberger tarafindan yazilan metin:

2 hafta once aradim, aramakta da gec kaldim ama ortada henuz hicbir sey olmadigi icin aramamistim.

bu arada one cekmek icin nereyle iletisime geciyoruz? benim izmir konsoloslugunda tanidigim var. ona mail attim, o da ilgili yerlere iletecegim dedi ama 2 hafta gecmesine ragmen ondan da ses cikmadi. bugun sordum, o mail uzerinden islem yapilacak dedi. iyi de ne zaman?

bu arada bloke hesaptan yirttim. garantor isi halloldu :)[/quote]

Senin vize gorusmen ne zaman?

nuernberger

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen nuernberger » Cum Ağu 01, 2014 11:45 pm

19 eylulde.

viyannorsin

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen viyannorsin » Pzr Ağu 03, 2014 11:48 pm

Arkadaslar bana acil yardimci olur musunuz? Benim vizeme red geldi belgelerim hepsi tamam red nedeni dil kursu Turkiye\'de de gorebilirim ve ben onlari ikna edememisim. Simdi ne yapmaliyim itiraz mi edeyim yoksa tekrar randevu mu alayim ayin 12 sinde kursumda basliyor.

Jamir

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen Jamir » Pzt Ağu 04, 2014 12:28 am

neden red verebilecekleri hakkinda bilgisi olan arkadaslar yazarlar ama benim aklima gelen mesela iyi niyet muktubu yazmismiydin ? yazmadiysan birdahakine onuda unutma.
gdld

pelinde

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen pelinde » Pzt Ağu 04, 2014 1:14 am

Geri donecegine inanmamis olabilirler viyannorsin

nuernberger

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen nuernberger » Pzt Ağu 04, 2014 9:50 am

Ilgili basliga yazmak veya bu konu icin ayri baslik acmak yerine alakasiz konularin altina yazarsan sorularina cevap alamaman/gec cevap alman cok normal.

viyannorsin

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen viyannorsin » Pzt Ağu 04, 2014 11:59 am

Ben iyi niyet mektubunuda yazmistim tum belgelerim tamamdi vizedeki bayan bana tum belgelerin tamam ve olumsuz birsey gozukmuyor dedi bir ay icinde cevap alirsin. 15 gunde vizemin reddi geldi bugun itiraz dilekcesini yazacam pek umudum yok ama hayirlisi artik.

milker

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen milker » Cmt Ağu 09, 2014 12:05 am

Arkadaslar bana dil yetersiz dedi red geldi diger belgeler hersey tam ve itiraz ettim itiraza kabul gelme sansi nedir bildigim kadariyla zaten sartli kabul aliyo neden dil yetersiz dedi red verdi

pardon

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen pardon » Cmt Ağu 09, 2014 1:27 pm

[quote]milker tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar bana dil yetersiz dedi red geldi diger belgeler hersey tam ve itiraz ettim itiraza kabul gelme sansi nedir bildigim kadariyla zaten sartli kabul aliyo neden dil yetersiz dedi red verdi[/quote]

Hangi okula basvurdun?

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Ağu 10, 2014 10:19 am

Arkadaslar bana dil yetersiz dedi red geldi diger belgeler hersey tam ve itiraz ettim itiraza kabul gelme sansi nedir bildigim kadariyla zaten sartli kabul aliyo neden dil yetersiz dedi red verdi[/quote]

Vizene mi Red geldi ?

LMUcilesi

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen LMUcilesi » Cum Ağu 15, 2014 12:15 pm

Sen de benim gibi derttesin. benim de kabul mektubum yok hala universiteden. hala elime gecmedi. agustosun ortaisnda gelse bana mektup ben eylulde vizeye basvursam 6 ekimdeki derslere yetisebilir miyim?

_Tayfun_

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen _Tayfun_ » Cum Ağu 15, 2014 12:45 pm

[quote]LMUcilesi tarafindan yazilan metin:

Sen de benim gibi derttesin. benim de kabul mektubum yok hala universiteden. hala elime gecmedi. agustosun ortaisnda gelse bana mektup ben eylulde vizeye basvursam 6 ekimdeki derslere yetisebilir miyim?[/quote]

Arkadaslar beklemeyin kabul mektubunu... Ben 11.07.2014\'te kabul aldim ortada hala kabul mektubu yok. Muhtemelen postada kayboldu... Universiteye mail gonder e-posta ile digital kabul kagidi gonderiyorlar.

nuernberger

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen nuernberger » Cum Ağu 15, 2014 1:44 pm

Benim kabul mektubunu beklememe gerek olmadigini soyeldi okul, o yuzden simdi hala vize randevumi bekliyorum. Bu arada okula kayit belgelerini postaya verdim hizli gitsin diye ptt\'nin apg\'sine, dunya para da verdim 2 gunde gider dediklerk icin. Bugun 3. gun ve posta hala istanbulda. Delirecegim. Haftaya cumaya kadar okula ulasmazsa kayit hakkimi kaybediyorum.

LMUcilesi

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen LMUcilesi » Cum Ağu 15, 2014 2:05 pm

malesef okul gondermiyor eposta olarak :( 5bin tane basvurulari varmis ve sadece postayla gonderiyorlar.

gercekten fena durum bu vize islemleri. ikinci sinif vatandas gibiyiz. her sey ortadayken magdur durumda kaliyoruz. okullar da keske buna gore hareket etseler

nuernberger

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen nuernberger » Cum Ağu 15, 2014 4:02 pm

2 mi pardon? Ben 3-4-5 falan oldugumuza karar vermistim.

_Tayfun_

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen _Tayfun_ » Cum Ağu 15, 2014 4:34 pm

malesef okul gondermiyor eposta olarak :( 5bin tane basvurulari varmis ve sadece postayla gonderiyorlar.

gercekten fena durum bu vize islemleri. ikinci sinif vatandas gibiyiz. her sey ortadayken magdur durumda kaliyoruz. okullar da keske buna gore hareket etseler[/quote]

Benim kabul kagidim postada kayboldugu icin FU Berlin E-Posta ile gonderdi tum evraklari.

LMUcilesi

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen LMUcilesi » Cum Ağu 15, 2014 5:33 pm

FU berlinde ben de okudum gecen sene. gittiginde oradaki ogrenci isleriyle cok mutlu olacaksin. hangi bolumdesin? cok hizli ve efektif calisan bi ogrenci isleri. ben LMU dayim simdi. KI gercekten berbatlar! asla gondermiyorlar postayla

_Tayfun_

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen _Tayfun_ » Cum Ağu 15, 2014 5:37 pm

FU berlinde ben de okudum gecen sene. gittiginde oradaki ogrenci isleriyle cok mutlu olacaksin. hangi bolumdesin? cok hizli ve efektif calisan bi ogrenci isleri. ben LMU dayim simdi. KI gercekten berbatlar! asla gondermiyorlar postayla[/quote]

Master: Deutsch als Fremdsprache: Kulturvermittlung

Evet Ogrenci Isleri mukemmel... Tum maillerime 1-2 saat icinde cevap veriyorlar ve cok yardimci oluyorlar haklisin.

milker

En sona ben mi kaldim?

Mesaj gönderen milker » Cum Ağu 15, 2014 9:45 pm

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

Vizene mi Red geldi ?[/quote]

Hayir okuldan red geldi sartli kabul basvurusu yapmistim ama dil yetersiz dedi itiraz hakki tanidi itiraz ettim 2 hafta once itiraza olumlu cevap gelme sansi nedir . Benim vize sikintim yok cifte vatandasligim var.
Sartli kabul basvurusunda zaten dil istememesi lazim neden boyle bir cevap geldi .