Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Istanbul Dil Kurslari - Egitim Setleri

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
itueew

Mesaj gönderen itueew » Sal Nis 10, 2012 12:05 am

Almanya\'ya gitmeden en azindan 1-2 ay kursa gitmeyi dusunuyorum. Google\'de Almanca Dil Kursu yazdin mi bir suru cikiyor lakin ne oldugu belli degil.

Herkes isim yapmis kurslari tavsiye ediyor; gercek referans istiyorum. Kurs almis ve faydasini gormus kisilerden. Tabii fiyati da tuzlu olmasa guzel olur.

DS\'nin Istanbul icin referanslari ve onerileri nelerdir?

Piyasada egitim setleri de mevcut, Daylight, Limasollu Naci, Tell me more, Rosetto Stone, Fono... bunlara ne dersiniz? Su an Daylight setini indiriyorum lakin Limasollu Naci \'nin setine sahip olan var mi? Internette indirme linklerini bulamadim eger kaliteliyse paraya kirip almak gerekir.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Nis 10, 2012 12:22 am

tomer - DS uyelerine %30 indirimli ve hem alman universitelerince sertifikalari kabul edilen hem de alman konsoloslugunun tavsiye ettigi bir kurs. Kayit icin sitenin yoneticileriyle kontaga gecebilirsin.

itueew

Mesaj gönderen itueew » Prş Nis 12, 2012 8:56 pm

Hocam sizde yonetici degil misiniz hem de superinden? :D

Forumda ileti yazan yonetici olarak tek @bjk_oguz\' u gordum. P.M. atmama ragmen bir geri donus olmadi. Bana yardimci olursa sevinirim. :)

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cum Nis 13, 2012 3:33 pm

[quote][quote]itueew tarafindan yazilan metin:

Hocam sizde yonetici degil misiniz hem de superinden? :D

Forumda ileti yazan yonetici olarak tek @bjk_oguz\' u gordum. P.M. atmama ragmen bir geri donus olmadi. Bana yardimci olursa sevinirim. :)[/quote][/quote]

Kurs hakkinda gorusebilir miyiz diye bir mail atmissin fakat tomer oldugunu belirtmemissin.Bende genel bir soru anlamistim o yuzden cevap vermedim :)