Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-Paderbornda dil kursu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
egemenyildirim

Mesaj gönderen egemenyildirim » Cmt Haz 21, 2014 3:24 pm

Arkadaslar merhaba, sizden goruslerinizi istedigim konu su, subat ayinda almanyada bulundum paderbornda, ve orada cok yabanci oldugunu gordum, uniye alimlarin kolay kabul edildigi bi uni olarak duydum, ve suan istanbulda ikamet edip aofde okul hayatim var, ve paderborn unisinde dil kursu oldugunu soylediler, acikcasi dil kursu egitimi almak istiyorum almanca ve egitim bitikten sonra sonra belki ulkeye donerim belkide aof kaydimi almanyaya aldirip hem orda sinavlara girerim hemde paderborn unisine devam ederim diye dusunuyorum. Paderborn unisinin sayfasinda bu dil kursuyla ilgili basvuru formu arasamda bulamadim, direk uninin bolumlerine kayit icin basvuru formlari vardi, bunu nasil yapabilecegim hakkinda bilgi verebilirseniz memnun olurum ve ucretleri hakkinda bilgileriniz varsada paylasmanizi rica ederim. Tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Haz 21, 2014 6:17 pm

o dedigin formu evraklarinla international office ye yolluyorsun. Dil kurslari bir semester 500 euro.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

yildiz

Mesaj gönderen yildiz » Pzr Haz 22, 2014 8:35 pm

merhaba, normal basvuru formunu doldurup ve gerekli belgler ile international office ye gonderiyorsun.dsh yada testdaf belgen olmadigi icin kabul aldigin zaman direkt dil kursuna basliyorsun. kurs ucreti her seviye icin 450 euro.
selamlar.