Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ESSEN DE DIL KURSU

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
nadir

ESSEN DE DIL KURSU

Mesaj gönderen nadir » Çrş Haz 11, 2014 2:42 pm

merhaba arkadslar,

essende bir intensive dil kursuna gidip ondan sonra 12. ayda DSH prufungu vermek istiyorum. bir cok yere baktim pek uygun bir kurs bulamadim. bir tanesi uygun gibi geldi ama kararsizim verdigi egitim kalitesi hakkinda. dil kursunu adini web adresini yaziyorum orayi bilen veya duyan arkadaslar lutfen o dil kursu hakkinda yorumlarini yazabilirlermi cok rica ediyorum.. essende baska dil kursu onerilerine de acigim lutfen bilen arkadaslardan yardim bekliyorum...

web adresi: http://ksplusplus.de/

adi :ksplus

yardimci olan arkadslara simdiden cok tesekkur ediyorum yorumlarinizi bekliyorum

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

ESSEN DE DIL KURSU

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Haz 11, 2014 4:41 pm

Sistem olarak, IBZ ve Rheinland i taklit eden, sahibi tek kelime almanca bilmeyen bir cinlinin okulu, daha fazla bir bilgim yok maalesef.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

nadir

ESSEN DE DIL KURSU

Mesaj gönderen nadir » Çrş Haz 11, 2014 5:32 pm

peki essende onerebilecegin bir almanca kursu varmi physiker?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

ESSEN DE DIL KURSU

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Haz 11, 2014 5:58 pm

IBZ veya Rheinland.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

nadir

ESSEN DE DIL KURSU

Mesaj gönderen nadir » Çrş Haz 11, 2014 6:04 pm

iki kursu inceledim physiker rheinland biraz daha uygun gorunuyo... ve c1 de 23.12 de bitiyo. sence bu kursa gidersem dsh prufungu gecmem kolay olurmu. yani bu dil kursunun egitim kalitesi nasil kafamda cok soru isareti var biraz bilgi verirsen cok makbule gecer. cevabin icin tesekkur ederim simdiden