Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

garantor belgesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
okan_zim

garantor belgesi

Mesaj gönderen okan_zim » Pzr Haz 08, 2014 3:03 pm

iyi gunler benim garantorum dayim gecen yabancilar subesine gitti fakat ona kendi ayligindan her ay otomatik olarak 600 euro kesinti yapacaklarini soylediler benim icin ve bu parayi birden cekemiyor musum oyle bir durum var mi acaba. yani anliyacaginiz 600 euroluk bir meblaga bloke koyacaklar benim icin.

nuernberger

garantor belgesi

Mesaj gönderen nuernberger » Pzr Haz 08, 2014 9:13 pm

Ne demek kesinti ya, bu da yeni mi? Hangi eyalet? Benim bugune kadar arastirdigim kadariyla garantor olan kisi sadece 25 euro karsiliginda bir form dolduruyor, geliri hesaplaniyor vs. Ama kesinti ne? Umarim bundan boyle hep boyle bir sey uygulamayacaklardir, yoksa butun hayaller ve emekler cope gidecek.

nuernberger

garantor belgesi

Mesaj gönderen nuernberger » Sal Haz 10, 2014 10:36 am

okan_zim, konuyla ilgili herhangi bir bilgiye/sonuca ulasabildin mi?

okan_zim

garantor belgesi

Mesaj gönderen okan_zim » Sal Haz 10, 2014 12:28 pm

tekrardan yabancilar subesine gitmedi en kisa zamanda gidecek dayim baden eyaletinde

nuernberger

garantor belgesi

Mesaj gönderen nuernberger » Sal Haz 10, 2014 1:32 pm

Anladim, o zaman bir sonuca ulastiginda burada paylasirsan sevinirim. Garantor konusu sikintili olacak benim de. O yuzden istisnai durumlar dahil muhtemel her seyi ogrenmeye calisiyorum.

okan_zim

garantor belgesi

Mesaj gönderen okan_zim » Sal Haz 10, 2014 4:55 pm

tabi paylasirim burda ama almanya ankara buyuk elciligi ile irtibata gectim onlar da hic bir sekilde kesinti yapamazlar dediler suan da beklemedeyim bende.