Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

anerkennung sonucu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
nuernberger

anerkennung sonucu

Mesaj gönderen nuernberger » Pzt Mar 31, 2014 11:55 pm

Okula gore degisir muhtemelen ama yine de sormam lazim cok sabirsizim. Belgelerim anerkennung icin gitti, 1 haftaya yakin suredir okulda. Islem de 1-2 hafta suruyormus. Peki acaba islemden gecen belgeleri sadece posta yoluyla gondererek mi haber verirler yoksa olumlu-olumsuz diye mail atarlar mi ki? Okula soru sormaya yuzum yok artik ya napacagim bilmiyorum :help

memo21

anerkennung sonucu

Mesaj gönderen memo21 » Sal Nis 01, 2014 4:04 am

Nereye ve nicin basvurmustun?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

anerkennung sonucu

Mesaj gönderen Physiker » Sal Nis 01, 2014 10:54 am

olumlu-olumsuz bir cevap almayacaksin, simdiye kadarki almis oldugun egitiminin Alman egitim sistemindeki karsiligini alacaksin.

Bu arada tavsiyem, isin daha cok basindasin ve asiri derecede panik halindesin ve cok sabirsizsin. Daha sakin ve sabirli olmalisin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

nuernberger

anerkennung sonucu

Mesaj gönderen nuernberger » Sal Nis 01, 2014 1:54 pm

@memo21, nurnberg georg simon ohm international bussiness\'e basvuruyorum.

@Physiker, farkindayim cok panik yaptigimin da engel olamiyorum ki. Bir de en sikintili asamanin bu asama oldugunu dusunuyorum hep ama ilerde ne olacagini bilmiyorum tabii.