Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

SU AN VIZE BEKLEYEN ARKADASLAR

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
helios

Mesaj gönderen helios » Sal Mar 18, 2014 1:37 am

Arkadaslar ben de 6 Mart tarihinde vizeye basvurdum. Ancak hala haber gelmedi. Surec uzadikca benim icin de kotu oluyor. Cunku donus tarihim erteleniyor. 6 Aylik bir vize basvurusuydu benim ki. Istanbuldan yaptim ancak hala haber yok. Sureci hizlandirmak ve bu konuda bilgi almak icin ne yapmam gerekiyor? Yardimci olur musunuz lutfen!! :o :ap :zoh :ap :Z 3:D

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Mar 18, 2014 9:48 am

Vizenin geldigi gunden itibaren 6 aylik vizen olacak, cepten yemiyorsun yani. Normal sartlarda 3-4 hafta suruyor dil kursu vize basvurulari.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

helios

Mesaj gönderen helios » Sal Mar 18, 2014 8:22 pm

Biliyorum geldigi gunden itibaren 6 aylik vizem olacagini. ama benim universitem acilacak eylulde ee haliyle gec kaliyorum vize gelmedikce. ya da 6 aylik kursu azaltacagim mecburen bakalim umarim oyle olmaz. ben bu kadar uzun surdugunu bilmiyordum. ve ilk vize basvurum o nedenle de uzatabilirler diye korkmuyo degilim.

HNK666

Mesaj gönderen HNK666 » Prş Mar 20, 2014 9:40 pm

Bugun Yabancilar Dairesi Ile Gorustum Essen de ki Bana vizeni aldiginda gelebilirsin dediler bu onumuzdeki gunlerde vizem elime ulasir mi artik rahat bir nefes almak istiyorum :))

Cevaplayan Herkese Vielen Dank :)) :D
Hamit Nihat KARACA

orkun0725

Mesaj gönderen orkun0725 » Prş Mar 20, 2014 9:50 pm

[quote]HNK666 tarafindan yazilan metin:

Bugun Yabancilar Dairesi Ile Gorustum Essen de ki Bana vizeni aldiginda gelebilirsin dediler bu onumuzdeki gunlerde vizem elime ulasir mi artik rahat bir nefes almak istiyorum :))

Cevaplayan Herkese Vielen Dank :)) :D[/quote]

buyuk ihtimalle olumlu umarim bi an once gelir vizen hangi tarihte ve hangi konsoloslokta basvurdun ?

HNK666

Mesaj gönderen HNK666 » Prş Mar 20, 2014 9:51 pm

6 Subat Ankara... 7 Nisan\'da Kursum Basliyor :)) Insallah Bakalim Arayim Mi Konsoloslugu Aramayim mi Muallakta Kaldim :))
Hamit Nihat KARACA

Balbazar

Mesaj gönderen Balbazar » Prş Mar 20, 2014 10:17 pm

hamit gec bile kalmissin ara tabi

HNK666

Mesaj gönderen HNK666 » Prş Mar 20, 2014 10:28 pm

Gecen Hafta Aradim Hafta Ici Almanya\'da Belgelerin Dediler :)) Ne Yapiyorlar Bunlar Anlamiyorum Ya... :S
Hamit Nihat KARACA

helios

Mesaj gönderen helios » Cum Mar 21, 2014 9:57 pm

[quote]HNK666 tarafindan yazilan metin:

Gecen Hafta Aradim Hafta Ici Almanya\'da Belgelerin Dediler :)) Ne Yapiyorlar Bunlar Anlamiyorum Ya... :S[/quote]

6 haftadir vize mi bekliyorsun yani. ve hala gelmedi. ben ne yapacagim yahu :/ ben simdiden arayayim madem. sen kendin direk mi aradin yoksa almanca bilen biri vekilin gibi mi aradi yabancilar subesini? off hala ses yok cok stres oldum ya :o