Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universiteye Gitmek Icin

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
macerailke

Universiteye Gitmek Icin

Mesaj gönderen macerailke » Pzr Şub 09, 2014 2:34 pm

Merhabalar. Ben bu sene liseden mezun olucam. Anadolu lisesinde okuyorum. 4 yil boyunca almanca ve ingilizce egitimi gordum okulda. Suan almanca seviyem a1\'in biraz daha ustunde diyebiliriz. Biraz daha zorlarsam a2 olabilirim. Anne tarafimdan 6 tane falan akrabam uzun yillardir almanyada. Hepsi bana garantor olabilir. Almanya\'da bilgisayar muhendisligi okumak istiyorum. Suanda yapmam gereken seyler nelerdir ? Kabul alma sansim nedir acaba ? Hazirlikta okumak istiyorum ayrica. Cevap verirseniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.
Bu arada diploma notum yaklasik olarak 100 uzerinden 69 olucak ve universite sinavindan 300 ustu bir puan alabilirim.

Kullanıcı avatarı
macerailke

Universiteye Gitmek Icin

Mesaj gönderen macerailke » Pzr Şub 09, 2014 2:34 pm

Sitenizde aradgim neredeyse her sorunun cevabi var fakat internette cok fazla vakit geciremiyorum. O yuzden hizlica bu sorulari sormak zorundayim. Zaten universite sinavindan sonra danismanliginiza basvurucam fakat simdilik yuzeysel birkac cevap almak istiyorum. Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.

1

Universiteye Gitmek Icin

Mesaj gönderen 1 » Pzr Şub 09, 2014 7:30 pm

Sansin yuksek. Once 300 puani al, garantor belgen yollansin. Ondan sonra tekrardan ugrarsin foruma.

Kullanıcı avatarı
macerailke

Universiteye Gitmek Icin

Mesaj gönderen macerailke » Pzr Şub 09, 2014 11:24 pm

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Iyi aksamlar.

hayaldi

Universiteye Gitmek Icin

Mesaj gönderen hayaldi » Sal Şub 11, 2014 2:07 pm