Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Studentenwerk Essen-Duisburg

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
ynsylmz

Mesaj gönderen ynsylmz » Cum Oca 03, 2014 1:41 pm

merhaba arkadaslar ben Studentenwerk Essen-Duisburg a mail atarak online basvuru yaptim onlarda bana mail ile donus yaptilar bende evraklarimi gonderdim daha sonra tekrar mail geldi ve Ihre Identnummer i gonderdiler 600 euro depozito yatirirsam kayidim tamamlanacak denildi bnde telefon ile gorustum o tarihde gelip gelmeyecegim belli degil parayi gelince yatirsam olur mu diye onlarda kabul etti ve ocak ayina kadar rezervasyonumu uzattilar sorum su dil okulu ogrencisi iken yurtta kalma imkanim yok mu acaba? var mi boyle birsey bugun dil okuluna gittim boyle seyler sacmaladi da kadin dil okulum communikation Akoun & Scholten ve 6 ocak da basliyor

Karthus

Mesaj gönderen Karthus » Cum Oca 03, 2014 7:59 pm

Dil kursu ogrencilerinin sartli kabulle kalma imkanlari var.
RASTAFARI

ynsylmz

Mesaj gönderen ynsylmz » Cum Oca 03, 2014 8:19 pm

[quote]Karthus tarafindan yazilan metin:

Dil kursu ogrencilerinin sartli kabulle kalma imkanlari var.[/quote]

bende o sekilde biliyorum ama bugun gittim dil kursum olmaz falan dedi bende sasirdim ama oncelikle unv.ye gitmem gerek degil mi kayit yapmam lazimmi sartli kabul olsa bile

yeliz

Mesaj gönderen yeliz » Pzr Oca 05, 2014 10:08 am

:)