Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyada Dis Hekimligi ?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
turkuaz

Mesaj gönderen turkuaz » Sal Ağu 24, 2010 6:42 pm

bir onceki soruma cevap verdiiniz icin cok tesekkur ederim :-) iyiki bu siteyi kurmussunuz bir sorum daha olcak ;eger ozel unide tip kazanirsam almanyada tip okuyabilirmiyim?suan almanyadayim beni uni assite yolladilar bazilarida ZVS vede studien kollege e alman vatandasiyim suan kazanmis olsam almanyada hangi unilere baslama hakkim var meslek lisesinden mezun oldum tesekkurler Allah sizden razi olsun :)

memo21

Mesaj gönderen memo21 » Çrş Eki 26, 2011 4:27 am

Ben de ben de dis hekimligini istiyorum. Aralikta FSP yaziyorum, FSP notum tahminen 1.8 filan olacak. Ama lise diploma notum 5 uzerinden 3.4 tur. Acaba NRW\'de mesela Dusseldorf, Koln ya da Munster\'de bu sekilde bir yer bulabilir miyim? Ya da cok bekler miyim?

emilie

Mesaj gönderen emilie » Çrş Eki 26, 2011 4:47 pm

[quote]memo21 tarafindan yazilan metin:

Ben de ben de dis hekimligini istiyorum. Aralikta FSP yaziyorum, FSP notum tahminen 1.8 filan olacak. Ama lise diploma notum 5 uzerinden 3.4 tur. Acaba NRW\'de mesela Dusseldorf, Koln ya da Munster\'de bu sekilde bir yer bulabilir miyim? Ya da cok bekler miyim?[/quote]

Aachen\'a neden bakmiyorsun? Oradan gecen sene mezun olan bir arkadasim var ve cok memnun.

memo21

Mesaj gönderen memo21 » Çrş Eki 26, 2011 5:49 pm

Evet, Aachen cok iyi, fakat sadece orada WS var.

jerfull

Mesaj gönderen jerfull » Çrş Ağu 01, 2012 2:02 am

merhaba ben su an turkiyede dishelimligi okuyorum. almanyada doktorami yapmak ve orada yasamaya devam etmek istiyorum. burada dikkat etmem gereken sey ne? almanya neler istiyor?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Ağu 01, 2012 9:40 am

ilk olarak approbation basvurusu yapip diplomanizi tanitiyorsunuz. Sayet aldiginiz egitim taninirsa daha sonra B2 seviyesinde almanca ogrenip universitelere basvuru yapiyorsunuz.

oztrkddm

Mesaj gönderen oztrkddm » Sal Ara 17, 2013 11:41 pm

Merhabalar, benim suan Almanyadan Tip icin sartli kabulum var. Dil problemini gectikten sonra. Asil kabul icin basvurdugumda kabul edilmeme durumum var mi? Varsa oran ne kadar? Tesekkurler simdiden cevaplrnz icin