Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dusseldorf da kurs onerisi

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
staywithus

Mesaj gönderen staywithus » Cum Kas 22, 2013 2:47 pm

Arkadaslar essen den sartli kabul aldim fakat dil kursuna dusseldorfta gitmek istiyorum bana hangi kurslari onerebilirsiniz onemli olan hocalarin ve egitimin kalitesi fiyati onemli degil ayrica merak ettigim bisey var Almanya\'daki goethe dil kurslarina gitme imkanimiz var mi yoksa kurslar universiteye hazirlik kursu ve normal dil kursu diye ayriliyor mu

Cansuxx

Mesaj gönderen Cansuxx » Pzr Kas 24, 2013 2:43 am

Dusseldorfun kurslarindan pek haberdar degilim lakin para benim icin hic problem degil, egitime can feda falan diyorsan git Goetheye. Goethe cok pahalidir. Diger standart bir kursta da yaklasik bir kalitede egitim goreceksin zaten. Hem ister Goethe ye git ister Uni kursuna git evde yaptigin calisma ne kadarsa yine o kadar basari elde edersin.
Kurslar oyle ayrilmiyor. Bir almanca kursuna gidip a1 den b2 yahut c1 e kadar cikiyorsun. Dsh ya da testdaf ya da goethenin c1 sertifika sinavini yaziyorsun. Bu sinavlardan herhangi birine calistigin o donemde okuyacagin bolumle ilgili kaynaklari okuyabilirsin. Kendini uniye hazirlayabilirsin.

staywithus

Mesaj gönderen staywithus » Çrş Ara 04, 2013 10:45 pm

Evet ama goethe bana bile pahali 😃 acaba alternatif olarak orda bir kurs onerebilirmisiniz

ertanyazici

Mesaj gönderen ertanyazici » Cum Ara 06, 2013 10:54 am

[quote]necmi_1703 tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar essen den sartli kabul aldim fakat dil kursuna dusseldorfta gitmek istiyorum bana hangi kurslari onerebilirsiniz onemli olan hocalarin ve egitimin kalitesi fiyati onemli degil ayrica merak ettigim bisey var Almanya\'daki goethe dil kurslarina gitme imkanimiz var mi yoksa kurslar universiteye hazirlik kursu ve normal dil kursu diye ayriliyor mu[/quote]

Merhaba,

Dusseldorf\'ta bir dil kursuna gitmeyi dusunuyorsaniz Sprachcaffe dil okuluna gitmenizi oneririm.KursBen uc ay icin gecen yaz doneminde gitmistim.Ogretmenleri her konuda bizim ogrenmemiz icin yogun emek verdiler.Hoca ve egitim kalitesi olarak ben gercekten memnun kaldim.Turkiye\'ye dondugumde okuluma cok katki sagladigini gordum ve nasipse bu yaz tekrar gitmeyi planliyorum.

staywithus

Mesaj gönderen staywithus » Cum Ara 06, 2013 11:06 am

Peki tesekkur ederim su an berlin ile dusseldorf arasinda gidip geliyorum 10 gun icerisinde karar vermem lazim katkiniz icin tesekkur ederim

ertanyazici

Mesaj gönderen ertanyazici » Cum Ara 06, 2013 11:22 am

[quote]necmi_1703 tarafindan yazilan metin:

Peki tesekkur ederim su an berlin ile dusseldorf arasinda gidip geliyorum 10 gun icerisinde karar vermem lazim katkiniz icin tesekkur ederim[/quote]

Ben tesekkur ederim.Tecrubemi sizinle paylasmak istedim.Basarilar dilerim.

gdelikaya

Mesaj gönderen gdelikaya » Cum Ara 06, 2013 4:52 pm

Merhaba,
Kesinlikle IIK Dusseldorf\'u oneriyorum. Cogu hocasi cok eglenceli, ve ogretmeye istekli. Bu bence cok onemli, bazen karsina odun gibi insanlar geliyor senden sadece konusmani bekliyorlar ancak bunun icin bir ortam yaratamiyorlar. IIK \'da bu sorunlari yasamazsin, haftalik bulusma ve cesitli etkinlikler de duzenliyorlar. Fiyati da cok ucuk degil, bir sitesine bak.