Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Konstanz \'da okuyan arkadaslar

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
agocan

Mesaj gönderen agocan » Cmt Kas 23, 2013 11:29 pm

Merhabalar,

Konstanz da suan bulunan egitim goren arkadaslar konaklamayi nasil saglamaktadirlar?
Yurt veya ev durumlari nasil acaba? Internetten arastirmama ragmen pek net bilgi ve baglantiya ulasamadim , sizler nasil bir konaklama yapiyorsunuz?

planck

Mesaj gönderen planck » Pzr Kas 24, 2013 11:50 pm

Ben de Konstanza basvurdum. Bekliyorum bakalim ne cikacak. Daha once cok defa Konstanzda bulundum. Fazlasiyla guzel bir sehir. Zurihe 70 km uzaklikta. Kocaman Bodensee si var. Fakat ev bulmak cok zor. Yurtlari bilmiyom. Ama orada 3 odali ev ariyom hemen hemen imkansiz gibi.

agocan

Mesaj gönderen agocan » Pzt Kas 25, 2013 12:18 am

Ben daha once hic bulunmadim almanyada kaldim bir yil AMA Berlin de kaldim bir EU projesi icin simdi konstanzda yaklasik 10 ay kalacagim dil kursu icin daha sonra uni icin hannovere gecicem fakat konaklama Adina cok kisitli hic bir baglanti yok bi kac yer buldum bayan veya aileye kiraliyoruz diyorlar sizin basvuru sonucun NE zman belli olur ? Kontakt kuralim isterseniz

ayhanozturk411

Mesaj gönderen ayhanozturk411 » Cmt Oca 11, 2014 12:45 am

benim uni kabulum Konstanzda haftaya da vizeye basvurucam tabi ben ailemin yaninda kalicam vize cikarsa sayet yani dedemler dayimlar vs orada guzel sehirmis ama yasam standartlari diger sehirlere gore biraz pahaliymis.