Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg - Essen Sartli Kabul Hakkinda ?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ferhatd

Mesaj gönderen ferhatd » Prş Kas 21, 2013 12:05 am

Oncelikle herkese merhaba , Boylesine guzel ve faydali bir site yaptiginiz icin sizlere tesekkur ederim forumda konuyu acmadan once sitede arastirdim fakat bulamadim yada varsa\'da goremedim ben bugun DAAD ile bir toplantiya katildim sorum su olacak Duisburg - Essen Universitesi sartli kabul ile almis oldugu ogrencilere kabul mektubunun yaninda bir dil okulu listesi gonderiyor bunu toplantida gordum arkadasin biri almisti simdi Universite eger\'ki ogrenci bu listedeki dil okullarina kayit yaptirmazsa sartli kabulu gecerli sayilmiyor mu yada vize alirken farkli bir sehirde dil okuluna kayit yaptirmak sikinti yaratir mi 2. sorum ise eger sartli kabul alamaz isem DSH sinavina hazirliyan bir kursa kayit yaptirarak yine sartli kabulde oldugu gibi universite vizesi alabilirmiyim bunu soruyorum cunku toplantiya katilan arkadas vizesini bu sekilde aldigini soyledi simdiden yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Kas 21, 2013 11:02 am

farkli bir sehirde de kayit yaptirtabilir. 2. soru yanlis bilgi.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com