Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Basvuru sureci

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Hulyasa

Basvuru sureci

Mesaj gönderen Hulyasa » Cum Kas 08, 2013 4:46 pm

Merhaba ben yaz donemi mak muh icin bes universiteye basvurdum C1 sertifikam var mezun oldugum okul vasitasi ile Alman hukumetinden aldim basvuruyu agustos sonu yaptim eylul sonu evraklarin ulastigi teyidini aldim 1okul yaz donemi almadigina dair mesaj atti digerlerinden hala cevap yok bu kadar bekliniyor mu stutgard ve dortmond unv hala hic cevap vermedi ne yapmaliyim cevabi beklemeden baska basvuruda yapmam gerekir mi ne olur benim durumumda olanlar varsa paylassin simdiden tsk

EA

Basvuru sureci

Mesaj gönderen EA » Cum Kas 08, 2013 4:55 pm

okullarin international office leriyle irtibata gec bence bu arada sen dil okuluna gitmiceksin sanirim direk bolume baslicaksin heralde. kis somester i icin bildigim kadariyla cogu okulun son basvuru tarihi 15 temmuz

Hulyasa

Basvuru sureci

Mesaj gönderen Hulyasa » Cum Kas 08, 2013 5:17 pm

Kis donemi icin 15 temmuz yaz donemi icin 15ocak son basvuru tarihi dil okuluna gidip gitmeyecegime sanirim unv karar verir bana soylenen yaz somestr nisanda basladigi icin surec uzuyor dil yeterliligi oldugu icin bu bilgi de sagdan soldan duyduklarim ayni durumda olan var mi?

Hulyasa

Basvuru sureci

Mesaj gönderen Hulyasa » Cum Kas 15, 2013 9:01 am

Arkadaslar hic mi benim durumumda olan yok yeni basvurular yapmalimiyim yaz donemi mak muh kabul alan unileri nasil bulmaliyim bu ay sonu ALmanya ya gidiyorum bizzat okullari dolasip sormak istiyorum ama nereden baslamaliyim nasil yaparim bilmiyorum ne olur yardim

c_yildizz

Basvuru sureci

Mesaj gönderen c_yildizz » Cum Kas 15, 2013 1:37 pm

selam, peki sartli kabul almak icin yine belirli bir basvuru tarih araligi var midir? yoksa her zaman yapilabiliyor mu?

Hulyasa

Basvuru sureci

Mesaj gönderen Hulyasa » Cum Kas 15, 2013 4:56 pm

Ben yaz donemi icin basvuru yaptim zaten 15ocaga kadar basvuru yapilacagini da biliyorum derdimi anlatamadim 5okula yaptim basvuru sizin sitenizde uni tanitimlarindan da kontrol ederek yaz donemi kabl alan stutgard dortmod duisburg darmstat ve braunscwheing ve clausthal unv basvurdum braunswheing yaz donemi almadigina dair mesAj gonderdi duisburg da mak muh icin yaz donemi almayacaklarini bildirdi ayni okulda informatik icin basvurum hala incelemede cevabini aldim digerlerinden tik yok benim korkum hepsinden ocak 15 den sonra yaz donemine almiyoruz diye cevap gelirse ben o zaman mafoldum demek bu yuzden baska okullara da basvurmak istiyorum ama hangisine basvurmam gerektigini belirleyemedim tanitimlarda yaz donemi aliniyo yazanlardan bile red geldi bu konuda yardiminizi istiyorum lutfennn

Hulyasa

Basvuru sureci

Mesaj gönderen Hulyasa » Cum Kas 15, 2013 4:56 pm

Ben yaz donemi icin basvuru yaptim zaten 15ocaga kadar basvuru yapilacagini da biliyorum derdimi anlatamadim 5okula yaptim basvuru sizin sitenizde uni tanitimlarindan da kontrol ederek yaz donemi kabl alan stutgard dortmod duisburg darmstat ve braunscwheing ve clausthal unv basvurdum braunswheing yaz donemi almadigina dair mesAj gonderdi duisburg da mak muh icin yaz donemi almayacaklarini bildirdi ayni okulda informatik icin basvurum hala incelemede cevabini aldim digerlerinden tik yok benim korkum hepsinden ocak 15 den sonra yaz donemine almiyoruz diye cevap gelirse ben o zaman mafoldum demek bu yuzden baska okullara da basvurmak istiyorum ama hangisine basvurmam gerektigini belirleyemedim tanitimlarda yaz donemi aliniyo yazanlardan bile red geldi bu konuda yardiminizi istiyorum lutfennn