Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Deutsche Bahn da calismak uzere elemenlar Araniyor !!!

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Çrş Eki 30, 2013 6:24 pm

Merhaba Arkadaslar,

Kendimde caliscagim bir kar temizleme sirketine elemanlar alinacaktir.
Goreviniz :

Dusseldorf civarinda ki tren raylarinda ki buzlanmis raylari temizlemek . . .

Saat ucreti = 7 Euro ama eger kendi imkanlarla geliyorsaniz 8 Euro,

Ogrenci oldugumuz icin Aylik ucret olan 450 Euro kadar calisabiliyoruz,

Is sigortali olup anca Almanya da calisma izni olanlar icin gecerlidir ...

Eger ilgileniyorsaniz lutfen sadece verdigim Mail adresine mail atiniz Deutschstudenten mesaj DEGIL !!!

t.huseyin.saglam@hotmail.com

Mail atarken

Sayin Huseyin Bey is ilani ile bu maili atiyorum dersiniz

Altinada
Isim soyisim
Adres
Dogum tarihi
Sozialversicherung numarasi (yabancilar polisinden alabilirsiniz )( Daha sonra da iletebilirisniz )
Bagli oldugun sigorta aok, tk , care conceptt vb.
Telefon numarasi
So geht nicht !

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Çrş Eki 30, 2013 9:59 pm

Valla helal olsun Murat cok aktiv bir ogrencisin ;-)Eger hamburg icinde bir is bilgin olursa haber et :-)

johannical

Mesaj gönderen johannical » Prş Eki 31, 2013 2:15 pm

ocak ayindada bu is aktif olur mu acaba ?

totalrub

Mesaj gönderen totalrub » Pzt Kas 04, 2013 6:41 pm

arkadaslar siz buraya okumaya geliyorsunuz sartlar zor fakat bu tarz islerle okulu cok zor bitirirsiniz
belki tek fayadasi 450 gosterip fazla verirlerse olur. yoksa gidin pastaci, mcdonals tarzi yerlerde calisin daha fazla oduyorlardir. orada calisacak kadar dil bilginizde yok ise oturup evde dil ogrenmeye calisin.
yoksa ne okul biter ne burda adam gibi bir duzen kurarsin. bosuna zamanini gecirir durursun

aleko

Mesaj gönderen aleko » Pzt Kas 04, 2013 7:19 pm

Bencede belki boyle bir is son care olabilir. Anliyorum tabiki para sart ama boyle bir is sizi kotu etkiler diye dusunuyorum . Ben soguk havanin ne oldugunu bilen biriyim Rusya\'dan . Hicte kolay sanmiyorum bu isi .ama calisana saygim sonsuz

GK

Mesaj gönderen GK » Pzt Kas 04, 2013 8:15 pm

kac yillik tecrubelerle soyluyorsunuz bunu arkadaslar ? nerelerde calistiniz ? birde mantikli dusunurseniz 450euro ya kadar calisabilcekler saati 7 eurodan ayda 64 saat haftada 16 saat calisabilinir buda demek oluyorki cuma gununu bos birakip cuma cumartesi rahatca calisilabilir ben son 2 yildir genelde sinav donemi de dahil calismaya calisiyorum ve gayette normal gidiyor sIkinti yok turkiyede olsa tamam ama burda bildigin caliskan ogrenci modunda gidince hani su turkiyede makara yaptigimiz cocuklarin tarzi yasamaya devam edince sIkinti olmaz:) hatta bu donem toplamda 13 dersim 7 sinavim var ki bundan daha zor islerdede calistim suan ne kadar rahat bir iste calissamda herkesin babasi bazilarinizinki gibi pasa degil ki murati tanidigim icin yapabilcegini biliyorum ki vardir da murat gibi bole caliskan ogrenciler siz bakmayin burasi almanya moruk zor diye birsey yok :)

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Pzt Kas 04, 2013 11:00 pm

Bir iste calismayip burda bos bos gezen ve sonra Turkiye eli bos gidend gordum, hem is hem de okulu birlikte goturende gordum, kendini ise kaptirip isci vizesi alanda gordum.Burda is ilanini verrdim "Ailesinden birazda olsa para almak istemeyenlere verdim " ki yararim dokunsun calisinlar diye.Almanyaya geldim geleli calisiyorum Blok hesap paramida kendim calistim biriktirdim. Hem okuyarak hem de calisarak okul biter ama Ailene zorluk cektirmesin faydasi bu olr.Okul uzar mi uzar ama unutma Turkiyeden gelen o para icin 1 Sene calisan insan var oysa ki sen o parayi burda 2 ayda calisarak kazanirsin. Ailem gonderir diyorsan birsey diyemem.

Not; Dili evde oturarak ogrenemesin calisrarak insanlarla kaynasarak ogrenirsin yokca Cinliler gibi olursunuz.

Gurhan a sahidim hem okuyor hem calisiyor okuluda iyi durumda.
So geht nicht !

GK

Mesaj gönderen GK » Pzt Kas 04, 2013 11:25 pm

he bide sabahdan aksama kadar calisip hafta sonuda turk eglence mekanlarinda cektirdigi fotolarda faceden manita kovalayanlar var iste onlar icin calisip okumak baya zor :)

Borumu

Mesaj gönderen Borumu » Sal Kas 05, 2013 1:59 am

Saatlik ucreti asiri az braunschweig da kacak zaten 5-8€ arasi calisiliyor.Hemde rahat isler arada kesin komisyoncu var burda saati 10€ dan fazla ucretle is bulunursun.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Kas 05, 2013 8:14 am

Temel faktor ogrencinin kendisi.Kucuklukten nasil alistigi.