Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DAAD Doktora bursu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
cobra

DAAD Doktora bursu

Mesaj gönderen cobra » Cum Eki 25, 2013 11:42 am

Dostlar merhaba,

Doktoraya baslayabilmem icin burs sarti aranmakta ve karsiliksiz burs aramaktayim. DAAD burs konusunda en iyisi diye biliyorum. Fakat DAAD bursunun karsiliksiz olup olmadigini bilmiyorum. Yardimci olabilirseniz sevinirim.

lovehurts

DAAD Doktora bursu

Mesaj gönderen lovehurts » Çrş Eki 30, 2013 8:50 pm

Master icin TEV-DAAD musterek burs veriliyor ve bu bursun %50\'si geri odemeli. Ama doktora icin TEV ile bir baglanti yok, o yuzden doktora burslarinin geri odemesi de yok diye biliyorum. Daad istanbul ofisine mail atarak daha detayli bilgi alabilirsin.

prometheus

DAAD Doktora bursu

Mesaj gönderen prometheus » Cmt Kas 02, 2013 12:58 am

Geri odeme yok ancak almanya kaynakli burs veren kurumlar genellikle almanca bilgisi istiyor (hatirladigim kadari ile).

totalrub

DAAD Doktora bursu

Mesaj gönderen totalrub » Pzt Kas 04, 2013 6:44 pm

daad danismani var o bursu alabilecek seviyede iseniz sartlariniz uyuyorsa danismana gidin konusun. ben zamaninda gittim sartlarim cok iyi degildi fakat bana vermediler nedenlerinide sordum cok acik ayrintili mektupla cevapladilar