Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Lisans Tamamlama-harita muhendisligi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
dreamboy90

Mesaj gönderen dreamboy90 » Prş Eki 31, 2013 3:32 pm

Iyi gunler arkadaslar size bir kac konu hakkinda biseyler danisacagim.Ben Dpu harita kadastro bolumunden mezunum almanyada harita muhendisligi okumak istiyorum.forumu biraz inceledim arkadaslar genelde insaat makine bilgisayar ve elektrik muh icin sorular sormus.harita muhendisliginin almanyadaki karsiligi nedir ?birde basvuru icin danismanlik sirketleri yoksa DAAD mi? Ikinci bi konu dpu bologna surecinde oldugu icin ingilizce olarak bir diploma eki verdi.bu ekte derslerin ingilizce transkripi ve tanitimi var bunun ders saydirmada bi faydasi olurmu?hepinize simdiden tesekkur ediyorum

imalive

Mesaj gönderen imalive » Prş Eki 31, 2013 7:27 pm

Vermessungsingenieur karsiligi bu.
Danismanlik sorunu tam anlamadim ama bu site danismanlik veriyor istersen sunu inceleyebilirsin; http://www.deutschstudent.de/viewpage.php?page_id=5

ingilizce diploma eki yani transkript ve ders icerikli normalde universitelerin istedigi belgeler arasinda zaten o yuzden ekstra bir faydasi dokunmayacaktir.

dreamboy90

Mesaj gönderen dreamboy90 » Prş Eki 31, 2013 8:17 pm

Tsk ederim oncelikle tabiki dtschstdnt ten danismanlik hizmeti alacagim merak ettigim konu DAAD a ayeica gidip.basvuru yapmam gerekiyormu?

imalive

Mesaj gönderen imalive » Prş Eki 31, 2013 8:20 pm

ayrica DAAD a basvuru yapmana gerek yok

dreamboy90

Mesaj gönderen dreamboy90 » Prş Eki 31, 2013 8:27 pm

Hangisini onerirsin peki kafam col karisti?