Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

YOK Denklik hakkinda..

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
eses26

YOK Denklik hakkinda..

Mesaj gönderen eses26 » Çrş Eki 30, 2013 6:06 pm

Istenilen belgelerde diploma eki deniyor, daha diplomayi almadim.. Istenilen belgelerde diploma ve diploma eklernin cevirileri deniyor..

Ek kismi transkript gibi bir sey mi?

Kullanıcı avatarı
welly275

YOK Denklik hakkinda..

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Eki 30, 2013 9:39 pm

transkript benzeri bisey. bitirdigin okulun not sistemi, bolum hakkinda bilgiler, derlerin kredileri, aldigin notlar ve okulun okulun oldugu ulkedeki egitim sisteminden bahseden yaklasik 8 sayfalik kitapcik tarzinda bisey. en azindan turkiyede bu sekilde.

alice

YOK Denklik hakkinda..

Mesaj gönderen alice » Prş Kas 07, 2013 7:37 am

Iyi gunler,gecen yaz basvurdugum Diusburg essen\'den insaat muhendisligi on kabulum geldi fakat ben Almanya\'ya gidip gitmeme konusunda tereddutdeyim.Bu yil lisenin hemen ardindan Erciyes uni\'de Harita muh. basladim.Iyi kotu bi duzenim olustu burada.Ayrica oraya gitmek beni korkutuyor,bilmedigin bir yer,almanca muhendislik okumak(!?),ailenin uzak olmasi vs. bu konuda gorus ve dusunceleri olan arkadaslarin tavsiyelerini bekliyorum.Tesekkurler..