Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universiteden Gelen Posta Cevirisi ACIL!!!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
rmertakyuz

Mesaj gönderen rmertakyuz » Pzt Eki 28, 2013 2:11 pm

Burasi yerimi tam bilemiyorum ama durum biraz acil yardimci olursaniz cok sevinirim.

Agustos\'un 15\'i civarinda belgelerimi Master icin Viyana Teknik Universitesi\'ne gonderdim. 2.5 ay sonra gonderdikleri posta su sekilde!

[img]http://t1310.hizliresim.com/1g/w/tzw7w.jpg[/img]

ne dedigini Almanca bilgim hic olmadigi icin anlayamadim. Okula ulasmak ise imkansiza yakin. 1 aydir surekli ariyorum, 1 defa telefonla ulasabildim, bir defa mailime cevap yazdilar. Baska hic temas kuramadik.

Almanca bilen bir arkadas ne istediklerini yazabilirlerse cok yardimci olur.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Pzt Eki 28, 2013 3:31 pm

master devami icin turkiyedeki universiteden 2014 yaz donemi makine muhendisligi mater bolumu icin onay ve basarali bir ALES sonucu gerekli diyo. bunlari apostilletmek zorundasin.

kis donemi icin 5 eylul, yaz donemi icin 5 subata kadar belgeleri tam olarak okula gondermezsen bi sonraki doneme geciyomus basvuru.

rmertakyuz

Mesaj gönderen rmertakyuz » Pzt Eki 28, 2013 4:57 pm

Cok tesekkurler welly275, viyana defteri kapandi benim icin o zaman cunku 1 senelik ALES\'im de yok, yaz donemi icin kabulumde. Vaktinizi aldigim icin kusura bakmayin.

Artik Almanya - Chemnitz islemlerini baslatabilirim :)