Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Konu Yok

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ceylan maja

Konu Yok

Mesaj gönderen ceylan maja » Prş Eki 10, 2013 12:08 pm

arkadaslar yardimci olursaniz cok sevinirim.. ben almanyaya evraklarimi yolladim ve kabul ettiler.. dil okuluna kayit yaptirdim ve bunun icin de birkac soru sormak istiyorum. oncelikle 0 almanca ile kabul edildim almanyada da amcam bnm garantorum oldu fakat bu bloke hesap dedikleri seyi anlamadim..garantorum olmasina ragmen actirmam gerekiyor mu ve almanyadaki dil okulumun kendi hocasiyka bile gorustum gonderdigi evrakta kendisi de beni istedigini yazmis ve bunu konsolosa vermemi istedi bu ekstradan olumlu birsey olur diye dusunuyorum..daha isin basindayim ve acikcasi acemiligin verdigi duyguyla da strese girmekteyim..siteye baktim gerekli bilgilerin bir bolumunu de gordum ama tam olarak neyi nasil yapicagimi bilmedigim icin burdan yarimci olmanizi istedim..yardimci olursaniz cok sevinirim..

Kullanıcı avatarı
welly275

Konu Yok

Mesaj gönderen welly275 » Prş Eki 10, 2013 1:23 pm

garantorun varsa ve garantor belgesini sunacaksan bloke hesap actirmak zorunda degilsin.

dil kursunun gonderdigi evrak kayit yaptirdigina dair olan evraktir sanirsam. bunun yaninda ekstra bisey yoksa standart evrak yani. olmazsa sorun cikartacak bi evrak dil kursu kayit belgesi.

ceylan maja

Konu Yok

Mesaj gönderen ceylan maja » Prş Eki 10, 2013 4:33 pm

tsk ederim..tum evraklarim ben de olmasina ragmen turkiye konsolsu bana randevuyu cok gec verdi ve bu tarih de dil egitim tarihini geciyor bu sorun olur mu acaba

Kullanıcı avatarı
welly275

Konu Yok

Mesaj gönderen welly275 » Cum Eki 11, 2013 12:47 am

konsolosluga mail at, almanca yazman daha hizli cevap almani saglar. almanca yazma imkanin yoksa tanidik araciligiyla falan ingilizce de yazabilirsin. bu sekilde randevusunu one ceken arkadaslar oldu.

sivankayas

Konu Yok

Mesaj gönderen sivankayas » Cum Eki 11, 2013 1:06 am

Benzer bir maili vize sonucu icin de atsak ise yarar mi? 30 ekim\'de kursum basliyor ve daha sonuc gelmedi.

Kullanıcı avatarı
welly275

Konu Yok

Mesaj gönderen welly275 » Cum Eki 11, 2013 10:48 am

yabancilar subesiyle gorusmen lazim, konsolosluk bisey yapmaz