Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

sartli kabul mektubu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
imalive

sartli kabul mektubu

Mesaj gönderen imalive » Pzt Eyl 30, 2013 7:10 pm

Sifir almanca ile kabul veriyor.

mrt

sartli kabul mektubu

Mesaj gönderen mrt » Pzt Eyl 30, 2013 11:48 pm

arkadaslar ben duisburg ve siegen a basvuru yaptim ama osym sonuc belgesini ve diplomayi cevirmeden yolladim transkript ingilizceydi ama buyuk ihtimal ret gelecek diye dusunuyorum bu yuzden bu unilere cevirileri yapip tekrar basvurayim mi yoksa baska unilere mi basvurayim? yoksa sonuclari beklesem mi kabul ihtimali zayif ama kac gune cevap alirim onuda bilmiyorum vizenin iyice gec sureye kalmamasi icin tekrar basvuru yapmayi da dusunuyorum onerileriniz nelerdir?tabi bu unilerden cevap almadan tekrar basvuru yapabiliyor muyum onuda aciklarsaniz sevinirim.

guneyguldu

sartli kabul mektubu

Mesaj gönderen guneyguldu » Sal Oca 07, 2014 2:50 pm

[quote]lordin tarafindan yazilan metin:

[img]http://www.hizliresimyukle.com/images/2 ... 5/QZFI.jpg[/img]

arkadaslar Ruhr Uni. Sadece dil okuluna kabul etttigini, DSH dan sonra bolum icin yeniden degerlendirilecegini belirtmis. Kabul ederler mi bu sekilde, giden var mi bu belgeyle?[/quote]

lordin linki acamadim. mail olarak mi yazdin yoksa evrak mi gonderdin? ben de ruhr istiyorum da