Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Pasaport teslim suresi ve ucak bileti

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
helloween

Mesaj gönderen helloween » Pzt Eyl 30, 2013 4:59 pm

Merhaba,
Bugun yabancilar ofisinden gelen mailde vize basvurumun onaylandigi ve elektronik ortamda Istanbul Konsoloslugu\'na gonderildigi yaziyor. Acaba pasaportum bana ne zaman ulasir? Ucak biletimi 9 ekime almayi dusunuyorum. Sizce o zamana kadar pasaportum gelir mi?

psyhcopc

Mesaj gönderen psyhcopc » Pzt Eyl 30, 2013 7:52 pm

Yabancilar ofisiyle nasil iletisime gecmistin mail mi attin aradin mi

helloween

Mesaj gönderen helloween » Pzt Eyl 30, 2013 10:48 pm

yabancilar ofisine mail attim, cok ilgilendiler.
istanbul\'dan vize belgelerimin gitmesi iki hafta surdu. belgelerim ulasir ulasmaz da onay cikti.
acaba konsolosluk pasaportu bana ne zaman ulastirir, onu bilmiyorum. umarim cok uzun surmez.

psyhcopc

Mesaj gönderen psyhcopc » Sal Eki 01, 2013 8:57 am

Benim 5 hafta oldu ve hala gondermemis kagitlarimi konsolosluk

helloween

Mesaj gönderen helloween » Çrş Eki 02, 2013 1:06 pm

Ups\'den mesaj geldi, pasaportum bugun teslim edilecekmis. bakalim bekliyorum. insallah senin de bir an once ulasir belgelerin ve iznin cikar.

psyhcopc

Mesaj gönderen psyhcopc » Cum Eki 04, 2013 7:06 pm

vizen hayirli olsun.insallah cikar ama tam bir hafta once cuma gunu konsoloslukla konustugumda kagitlarimin hala orda oldugunu almanya ya gondermediklerini soylediler benim de numarami aldilar size geri donecegiz diye geri donmlerini gectim benim telefonlarima bile cikmiyorlar tel normalde mesgul calar tamam kabul edersin ama normal caliyor acan yok. bakalim ne zaman gelecek benim sonucum.

nepharyl_

Re: Pasaport teslim suresi ve ucak bileti

Mesaj gönderen nepharyl_ » Sal Haz 13, 2017 4:51 pm

Merhaba herkese,
Vize onaylandıktan sonra Ankara içi pasaport kaç günde elimize geçiyor bilgisi olan varsa ve paylaşırsa minnettar kalırım. UPS'den mesaj geldiği söylenmiş, hala geçerli bir durum mu bu? Pasaportu yenilemiştim başvuru öncesi ve numarasını kenara not düşmemek gibi bir aptallık yaptığım için takip edemiyorum. Şimdiden teşekkürler.