Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Alman Kabare Sanatcisi Hagen Rether - Turk Yorumu

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
eses26

Mesaj gönderen eses26 » Pzt Ara 10, 2012 11:12 pm

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Ara 11, 2012 11:10 am

Bunun gibi daha bir cok konusmasini dinledim. Farkli bir bakis acisi sunuyor, turklerin integrasyonu icin biraz fazla iyimser ama bilhassa almanya ve demokrasi konularinda cok acimasiz bir sekilde alman tarihi ve politikasini elestiriyor. Fakat diger taraftan da insan dusunmeden edemiyor: En sonda ic isleri bakani Schaeuble nin ismiyle dalga gecip adami silah kacakcisi yapmis. Ayni sekilde Turkiye de bir mizahci birakin ic isleri bakanini, bakanin uzaktan akrabasina bunun 100 de birini soylese direk silivriye alinir, yandas medyada hakkinda cikmadik dedikodu iftira kalmaz.. O yuzden adami bu konuda takdir ederken su anda kendi halimize acimamiz gerektigini dusunuyorum..

arohi

Mesaj gönderen arohi » Çrş Eyl 25, 2013 10:30 am

Orda bulunan top her kareden gececek ,capraz gitmek yok. En sonunda bulundugu yere geri gelecek ve de her kareden yanlizca bir kere gecilebilir.

hayuha

Mesaj gönderen hayuha » Çrş Eyl 25, 2013 10:48 am

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Bunun gibi daha bir cok konusmasini dinledim. Farkli bir bakis acisi sunuyor, turklerin integrasyonu icin biraz fazla iyimser ama bilhassa almanya ve demokrasi konularinda cok acimasiz bir sekilde alman tarihi ve politikasini elestiriyor. Fakat diger taraftan da insan dusunmeden edemiyor: En sonda ic isleri bakani Schaeuble nin ismiyle dalga gecip adami silah kacakcisi yapmis. Ayni sekilde Turkiye de bir mizahci birakin ic isleri bakanini, bakanin uzaktan akrabasina bunun 100 de birini soylese direk silivriye alinir, yandas medyada hakkinda cikmadik dedikodu iftira kalmaz.. O yuzden adami bu konuda takdir ederken su anda kendi halimize acimamiz gerektigini dusunuyorum..[/quote]

evet dun aksam bende seyrettim.cok guzel konusma yapmis gercekten samimi yaklasimlarla diyebilirm ki en guzel ozelestiri bu bence..

lordin

Mesaj gönderen lordin » Çrş Eyl 25, 2013 10:12 pm

Arkadaslar bu Show tarzi Almanya\'ya ozgu bir sey mi, farkli geldi baya. Bir de Konstantin Wecker vardi sanirim benzer bir performans sergileyen.