Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bonn da kolayca alinabilinecek dsh sinavi!

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
ekn_oky

Mesaj gönderen ekn_oky » Pzt May 13, 2013 1:16 pm

bonndaki sinav gecebilmek icin ideal parasi olana tabi,bende wismari arastiricam o guzel geldi.ayni sekilde puan az verselerde hannoverde de soru tarzlari ayni oluyor ama herseyden puan kiriyorlar.fakat su da bi gercek,dshyi nasil gecerseniz gecin,bunun birde okulda anlama boyutu var.almancayi tam anlamda ogrenmek mecburi

Mehmetfatih

Mesaj gönderen Mehmetfatih » Cum Eyl 20, 2013 5:08 pm

Staatsmann arkadasim merhaba,bondaki kilise kursuna kayit olmak istiyorum,ama verdigin adresteki numaraya ulasamiyorum.bu site ve telefonlari guncelmidir?direk buraya gitmekmi gerekir?

Akademie Fur Globale Kommunikation

http://www.afgk.d...avi_l2.htm

Nekadar zamanda bir kayit aliyorlar?ve haftada kac saat ,hangi zamanlarda Kurs veriyorlar bilginiz varmidir?
Tesekkurler.

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cmt Eyl 21, 2013 9:45 pm

[quote][quote]Mehmetfatih tarafindan yazilan metin:

Staatsmann arkadasim merhaba,bondaki kilise kursuna kayit olmak istiyorum,ama verdigin adresteki numaraya ulasamiyorum.bu site ve telefonlari guncelmidir?direk buraya gitmekmi gerekir?

Akademie Fur Globale Kommunikation

http://www.afgk.d...avi_l2.htm

Nekadar zamanda bir kayit aliyorlar?ve haftada kac saat ,hangi zamanlarda Kurs veriyorlar bilginiz varmidir?
Tesekkurler.[/quote][/quote]

Sitedeki anmeldung kismindaki formu doldur yolla onlar sana donus yapiyor.Sitelerinde butun sorularinin cevabi var zaten.